پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان- اعتلای جنبش دادخواهی و فوران زوزه‌های یک جلاد ۶۷

عملیات فروغ جاویدان
عملیات فروغ جاویدان

آخوند پورمحمدی عضو هیأت مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال ۶۷:

  • هیچ تخریبی در چهره نظام در این ۴۰سال اتفاق نیفتاده مگر آن که مجاهدین پای اصلی آن هستند
  • متأسفانه به‌خاطر فضای روانی یا جهالت یک عده و حماقت یک عده حالا ما بدهکار هستیم؟ پاسخ باید بدهیم؟
  • ما هنوز با مجاهدین تصفیه‌حساب نکرده‌ایم و بعد از تصفیه‌حساب این حرف‌ها را پاسخ می‌دهیم، ما به‌خاطر مجاهدین کلی تلفات دادیم، شکست خوردیم
  • امروز مجاهدین دشمن‌ترین دشمنان‌ این نظامند، به حساب تک‌تک آنها باید برسیم، همه‌شان جنایتکارند و باید در دادگاه محاکمه شوند و باید به اشد مجازات محکوم شوند
  • کسی که توی نقشه عملیاتیه طرح فرار را ریخته، فردا هم قرار است جماران را بگیرد، امام را بگیرد و بکشد
  • صدا و سیما و مراکز حکومتی را بگیرد، ما اینها را سادگی بخرج بدهیم بگوییم که خط مقدم نبودی
  • تو پشتیبانی بودی!
  • مجاهدین باید بیایند و پاسخ خیانتها و جنایت‌هایشان را بدهند

 

در سالگرد عملیات کبیر فروغ جاویدان و همزمان با اعتلای جنبش دادخواهی آخوند دژخیم مصطفی پورمحمدی عضو هیأت مرگ در قتل‌عام زندانیان سیاسی در سال۶۷ طی گفتگویی با تلویزیون آخوندی در روز ۳مرداد اذعان کرد که هیچ ضربه و تخریبی در این ۴۰سال علیه نظام جور و جنایت نبوده مگر این‌که مجاهدین پای اصلی آن باشند.

 

گزیده‌یی از گفتگوی آخوند جلاد پورمحمدی ـ ۳مرداد ۹۸:‌

سؤال: حاج آقا یک مسأله‌ای که در واقع به جمهوری اسلامی خیلی تهمت شدید و بزرگی زده، میشه و هم‌چنان هم ادامه داره و معمولاً هم رسانه‌های خارجی دنبال می‌کنند موضوع نفاقه. برخورد جمهوری اسلامی با نفاق هست. که اوجش در سال ۶۷بعد از مرصاد هست. خب شما هم اطلاعات خارجی بودید هم در این ماجرا حضور داشتید خودتون توضیح بدید که به چه نحوی بوده. این شبهه را در واقع کمتر بنظرم پاسخ داده شده که اصل ماجرا چه بوده؟ چه اتفاقی افتاده اگر صلاح می‌دونید در موردش صحبت کنید.

مصطفی پورمحمدی: «ببینید طرف مقابل شما دروغ می‌گوید، تهمت می‌زند و به هر خباثتی هم دست می‌زند و از هیچ‌چیز پروا ندارد. و با دشمنان شما هم در همه جزئیات هم حتی هماهنگ می‌کنه. و از هیچ اقدامی هم علیه شما ابا نمی‌کنه. شما در این میدان هستید. انتظار دارید ما در این میدان نقشه‌های عملیاتی را به‌راحتی بیان کنیم و موضوعاتی که او می‌تواند دستاویز خود قرار دهد، هر روز علیه ما چماق درست کند و صد حرف منطقی و درست و مقبول ما رو در فضای رسانه‌یی گوشه رینگ ببرد و در تاریک‌خانه ببرد و اجازه بروز و ظهور ندهد

قطعا چنین کار شایسته‌ای نیست. تمام بوق‌های تبلیغاتی روی این قصه متمرکزه و آن دشمن خائنِ جنایتکار هم به‌عنوان ابواب جمعی و لشکر دشمن داره عملیات می‌کنه آنوقت انتظار این است که حالا من در وسط میدان جنگ بیام از بحثهای حقوقی و مراقبت‌های حقوق شهروندی و انسانی و اینجاش اینجور شد اونجاش اینجور شد حرف بزنیم؟

پورمحمدی: شما منافقین دارند می‌رن با صدام هم‌پیمان میشن، توافق‌نامه امضا می‌کنند، عملیات جاسوسی علیه‌تان می‌کنند عملیات روانی می‌کنند، عملیات تخریب پشت جبهه ستون پنجم علیه‌تان انجام می‌دهند، عملیات نظامی هم علیه‌تان می‌کنند. دیگه دشمنی از این بدتر هم می‌شود؟ تمام دنیا چهره‌تان (نظام) را تخریب می‌کنند، هیچ تخریبی تا امروز در این ۴۰سال گذشته اتفاق نیفتاده مگر آن که منافقین پای اصلی آن هستند.

ما با منافقین هنوز حسابمون رو تصفیه نکرده‌ایم ما این حرفها رو بعد از تصفیه حساب خواهیم زد.

شوخی هم نداریم باید بیایند و پاسخ جنایتهاشون، خیانتها شون را بدهند.

تمام تخلیه تلفنی عملیاتی بسیاری از عملیات‌هایی که ناکام شد، به‌خاطر منافقینه. منافقین دونستن عملیات ما رو لو دادن و عملیات ما شکست خورد. ما کلی شهید دادیم تلفات دادیم شکست خوردیم حالا من باید بیایم و جواب حقوقی بدهم که فلان خمپاره را اونجا اشتباه انداختم یا درست عمل کردم؟ منافقین همه‌شان جنایتکارند و باید در دادگاه محاکمه شوند. و همشون هم طبق تمام قوانین دنیا آدم کشتند و جنگ کردند و باید به اشد مجازات محکوم شوند.

 

سؤال: اونهایی هم که در زندان بودند هم؟ جز آنهایی که توبه کردند

پورمحمدی: ببینید اصلاً شما وقتی می‌روید تو زندان به یک آدم جانی جنایتکار تروریست بهش ارفاق مرحله‌ای می‌کنید اما معلق، و او پس از مدتی رفتاری می‌کنه که داره در عمق توطئه عملیات می‌کنه و همدستی می‌کند.شما باید عوامی و سادگی به خرج بدید و اجازه بدید هر عملیاتی می‌خواد بکنه؟

 

سؤال: یعنی اینهایی که اعدام شدن همه همدست بودن؟ و اصرار داشتن به‌عملیات

پورمحمدی: ببینید اینها عرف حقوقی حداقلی بوده که رعایت می‌شده اصلاً کسی در این تردید نداره. حتی به دروغ اومدن ابراز کردن که آقا ما نیستیم. قرار شد که حرفشون گوش بشه. ولی کسی که توی نقشه عملیاتیه طرح فرار را ریخته فردا هم قرار جماران رو بگیره، امام را بگیرد و بکشد، اطرافیان امام را بکشد، صدا و سیما بگیره و مراکز حکومتی را بگیرد و بهش نقشه عملیاتی داده شده که کجا برو و چه‌کار بکن ما اینها رو سادگی بخرج بدیم بگیم که نه تو که تو خط مقدم نبودی تو پشتیبانی بودی. تو شنود می‌کردی تو تعمیر ماشین می‌کردی اینجور باید صحبت کنیم؟ هر کسی که در خط دشمنه دشمنه دشمن رو باید چکارش کرد؟ باید با او جنگید. ما هنوز تصفیه‌حساب نکرده‌ایم. وقت این‌ حرف‌ها نیست، وقت تصفیه‌حساب است. امروز هم منافقین خائن‌ترینِ دشمنان‌ این ملت‌اند و امروز باید بیان جواب بدهند، باید پای میز محاکمه بیایند و به حساب تک‌تک آنها باید برسیم.

ما متأسفانه به‌خاطر فضای روانی یا جهالت یکه عده‌یی و حماقت عده‌یی متأسفانه حالا ما بدهکاریم؟ پاسخ باید بدیم؟ ما باید پاسخ بدهیم؟ جنایتکارها باید بیایند جواب پس بدن. این حرفها چیه الآن تو کشور می‌زنیم. بعضاً گفته می‌شه آقا تار��خ. تاریخ اینه دیگه این متن تاریخه. ببینید موضوع بحث باید کاملاً شفاف و روشن باشه.

 

سؤال: حاج آقا فایل که آقای منتظری داشتند از همین جنس بود دیگه؟

پورمحمدی: «نه آن که هست آن فایل پخش شد دیگه و افرادی که معتقد به شفاف‌سازی هستند، البته شفاف سازی برای دشمن و سپاه دشمن شدن و جاده‌صاف‌کن دشمن شدند. دلیلی نداشت برای انتشار آن مطالب، زیرا این مطالب همه‌اش به‌صورت مکتوب منتشر شده بود» نوار برای چی پخش می‌شه بعد از این همه سال.

ما اصلاً در خصوص منافقین هیچ مشکلی پیچیدگی و هیچ ابهامی نداریم. الآن وقت جنگیدنه، وقت حرف‌زدن نیست. این موضوع مهم ماست. الآن وقت به‌حساب‌رسیدن است، وقت اینها رو زمین‌گیر کردن به حسابشون رسیدن و محاکمه‌کردن است، وقت این‌که دنیای جنایتکار طرفدار تروریستی رو که پشت سر اینهاست اونها رو زمین‌گیر کردن و سرجاشون نشوندنه وقت اینهاست».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات