پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند در محکومیت حکم اعدام رامین حسین پناهی

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند
زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند از بستگان مجاهدان اشرفی طی پیامی در محکومیت حکم اعدام زندانی سیاسی رامین حسین پناهی گفت: باز هم جنایتکاران تصمیم به اجرای جنایتی دیگر دارند و وعده اعدام رامین حسین پناهی پس از ماه رمضان را داده‌اند.

متن این پیام از این قرار است:

آی جانیان؛ ای جلادان!

۴۰سال کشتار این ملت و ریختن خون جوانان کافی نیست؟

ننگ بر شما که یک روز بدون اعدام و برپا کردن چوبه‌های دار حکومت‌تان برجا نمی‌ماند. این شیوه دیکتاتورهای تاریخ بوده است از ضحاک که باید هر روز خون دو جوان را برای بقا و زنده ماندنش می‌ریختند تا امروز تاریخ که سیاهی و تباهی را حاکم کرده و مشغول ریختن خون ملت هستید. یادمان نرفته است که در سالهای دهه ۶۰ زندانیان را در زندانها تیرباران کردید؛ بعد بساط قتل و کشتار شبانه زندانیان سیاسی بیگناه را راه انداختید و پیکر بی‌جان آنها را در گورهای بی‌نام و نشان آن هم به‌صورت جمعی دفن کردید؛ روز دیگر در گذر راهها و کوهها خون کولبران زحمتکش را میریزید؛ یا جوانان بلوچ را در خیابانها به رگبار می‌بندید؛ و روزی دیگر بساط دار و اعدام را پهن می‌کنید. حالا نوبت یک زندانی به نام رامین حسین پناهی رسیده است.

نفرین بر شما که ۴۰سال است خون زنان و مردان ایران را بر زمین ریخته‌اید و هنوز هم تشنه به خون ملت هستید؛ البته این بیانگر حاکمیتی فرتوت و پوسیده است که در سراشیبی سقوط دست و پا می‌زند؛ نشان وحشت شما از جوانانی است که در کوچه و خیابان مطالباتشان را فریاد کرده و مرگ دیکتاتور را فریاد می‌کنند.

ضمن محکوم کردن حکم اعدام رامین حسین پناهی از عموم مردم به‌خصوص فعالان سیاسی و حقوق‌بشری می‌خواهم که برای نجات جان وی از هیچ تلاشی فروگذار نکنند.

این همه جنایت و سنگدلی را نمی‌بخشیم و فراموش نمی‌کنیم؛ اما حسابرسی می‌کنیم.

بشارت که روزگارتان به سرآمده و روز بزرگ آزادی مردم ایران می‌رسد.

 

ابوالقاسم فولادوند

زندان رجایی شهر ـ گوهردشت کرج

خرداد ۹۷

 

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند حدود ۵۸سال سن دارد و پس از ۵سال تحمل شرایط زندان و شکنجه به بیماری قلبی؛ تنگی نفس؛ دیسک کمر؛ آرتروز و درد مفاصل مبتلا شده و روزانه برای این بیماریها می‌بایست دارو مصرف کند. اما مأموران خامنه‌ای در زندان مستمراًً برای اذیت و آزار وی از تحویل دادن داروهایی که خانواده‌اش به قیمت گران و با هزینه خود از بیرون از زندان تهیه کردند؛ خودداری می‌کنند.

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات