پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

کهکشان اشرف ۳

کهکشان اشرف۳
کهکشان اشرف۳

مسیر طی شده

سال ۸۲در جریان جنگ عراق و آمریکا مجاهدین را بمباران کردند، سلاحهایشان را گرفتند و آنان را در مقابل وحوش و گماشتگان آخوندی در عراق بدون دفاع گذاشتند. از آن زمان به مدت ۱۴سال به مجاهدین اجازه خروج از اشرف و لیبرتی داده نشد و در حصار زندگی کردند.

در همان سال در یک کودتای سیاه برای محو مجاهدین و مقاومت مردم ایران، رئیس‌جمهور مقاومت، خانم مریم رجوی را دستگیر کردند و همزمان تمامی کادرهای مجاهدین و مقاومت را در محدودیت و تنگنا قرار دادند. و دهها واقعه شوم دیگر که سلسله وار بر سر و روی مجاهدین ریخته ‌شد

در حقیقت همه این وقایع بر اساس بند و بست دولتهای مماشاتگر غربی با رژیم آخوندی بود که برای به یغما بردن داراییهای ایران و نزدیکی به آخوندها سر و دست می‌شکستند. اینها قطعات پازلی بود که در مسیر معامله و مماشات با آخوندها کنار هم چیده می‌شد تا هم ملاها به آرزوی دیرینه خود یعنی نابودی کامل مجاهدین برسند و هم دولتهای مماشاتگر به منافع اقتصادی خود دست پیدا کنند! در طی ۱۴سال بیش از ۱۷۰مجاهد خلق به‌ شهادت رسیده و چندین برابر زخمی و تعدادی هم دچار نقض عضو دایم شدند.

از آن زمان تا به‌حال یعنی در سال ۹۸که مجاهدین بزرگترین گردهمایی سالیانه خودشان را در اشرف ۳در آلبانی انجام داده‌اند، بیش از ۱۵سال می‌گذرد نشیب و فرازهایی که طی این مدت به‌وسیله مجاهدین طی شده است آن‌قدر زیاد است که پرداختن به تک‌تک آنها احتیاج به زمان زیاد دارد.

اما آن چیز که بسیار گویا و غیرقابل انکار است فداکاری و صداقتی است که مجاهدین در این مدت از خود نشان دادند.

آنان قرارگاه بزرگی در قلب اروپا ساختند و پرچم ۳رنگ ایران با نشان شیر و خورشید و آرم سازمان مجاهدین خلق ایران را در آن برافراشتند.

از اشرف ۱تا اشرف ۳مسیری ۱۵ساله پیموده شد از نقطه صفر تا نقطه صد. از نقطه‌ای که دشمنان مترصد انحلال تشکیلات مجاهدین در اشرف و بسته شدن پرونده مجاهدین بود تا اشرف ۳که اکنون به‌عنوان مقر مرکزی مجاهدین به ثبت رسیده است شهری که با برگزاری گردهمایی سالانه مقاومت جایگاه واقعی آلترناتیو معتبر شورای ملی مقاومت را در برابر چشم جهانیان بسا بالاتر از قبل به ثبت داد

شهردار رودی جولیانی در سخنرانی روز جمعه خود به آخوندها پیام داد که دوران حاکمیت آخوندها تمام شده است و اکنون ایرانیان اپوزیسیونی دارند که به‌وسیله خانم مریم رجوی هدایت می‌شود

وی در توئیتر خودش نوشت: «اشرف نه فقط کانونی برای آزادی ایران بلکه مرکزی برای مطالعه و تحقیق مبارزه برای آزادی در سراسر جهان است»

جوزف لیبرمن سناتور آمریکایی گفت «ایران آماده سپیده دم و روزی جدید است و آیا حاضرید» سپس خودش به فارسی شعار داد ”حاضر حاضر حاضر...

 

خیمه شب بازی

از مهمترین کارهایی که وزارت اطلاعات در خارج انجام می‌دهد ساخت اپوزیسیونهای یک‌شبه است که تمام نیروهای آن از تعداد انگشتان یک دست هم تجاوز نمی‌کند. اپوزیسیونهایی که عملاً در خارجه نه تنها کاری به کار رژیم ولایت‌فقیه ندارند. بلکه بدون غلو همین بازی مخالفت با جمهوری اسلامی برایشان تبدیل به یک کاسبی پر رونقی شده است. مأموریت اصلی این گروه جوسازی، شیطان‌سازی و مارک و تهمت زدن به مجاهدین است. در حقیقت این واقعیت اپوزیسیون نماهای موجود در خارج از کشور است که وزارت اطلاعات آنها را مستقیم یا غیرمستقیم به‌خدمت گرفته است.

 

جنایات رژیم

رژیم ولایت‌فقیه رتبه اول در اعدام و شکنجه را در جهان از لحاظ جمعیت دارا است. این رژیم از ابتدا با استفاده از ابزار شکنجه و اعدام و زندانی کردن هزاران هزار مخالف و جنگ‌افروزی در خارج و البته حمایتهای بی‌دریغ مماشاتگران غربی، خود را سرپا نگاه داشته است.

اما همین رژیم سفاک به‌خاطر این‌که بتواند از خود یک چهره قربانی در مجامع بین‌المللی بسازد و از زیر تیغ دادخواهی سازمانهای حقوق‌بشری فرار کند، به بزک کردن چهره جنایتکارانه خودش می‌پردازد و سعی می‌کند که خودش را قربانی خشونت نشان بدهد و بگوید که اگر مجاهدین دست به خشونت نمی‌زدند، او هم مجبور به استفاده از خشونت در قبال اپوزیسیون خود یعنی مجاهدین نمی‌شد.! البته رژیم بسیار بی‌آبروتر از این است و دیگر حنایش به‌خصوص در مجامع بین‌المللی رنگی ندارد اما می‌خواهد با این شیادی سیاسی، جنایاتش را مشروع جلوه دهد و آنها را بپوشاند.

مأموریت سیاسی اپوزیسیون‌نماها از بیان این تشبثات، کوبیدن و به محاق بردن مجاهدین و شورای ملی مقاومت است و در یک نتیجه‌گیری سخیف به این کشف بزرگ! می‌رسند که حکومت آخوندی با تمامی جنایت پیشگی بر مجاهدین ارجحیت دارد. این جماعت به‌وضوح در حال شستن دستهای خون‌آلود جلادانی هستند که سالهاست خون رشیدترین فرزندان این مرز و بوم را بر زمین ریخته‌اند.

اما دیگر ایام این خیمه شب بازیها تمام شده است، کانون‌های شورشی در داخل میهن و هواداران مجاهدین در اروپا و آمریکا و سایر کشورها بساط این خیمه شب بازی را در هم پیچیدند. چرا که بعد از خروج مجاهدین از حصار عراق و تأسیس بنای شکوهمند اشرف۳و برگزاری گردهمایی سالانه مقاومت در این شهر با حضور صدها شخصیت از ۵قاره جهان این تشبثات دود شده و مقاومت ایران وارد مدار جدیدی از اعتلا و تثبیت شده است

 

فصلی نو

ورق در داخل ایران، در شهرهای شورشی، آنجا که صحنه رویارویی مردم به جان آمده با نظام ضدمردمی آخوندی است، علیه رژیم برگشته است. از یک طرف بحران شقه در رأس نظام به‌خاطر شرایط سخت تحریم‌ها و انزوای شدید منطقه‌ای و بین‌المللی گلوی نظام را می‌فشارد و از طرف دیگر رشد تظاهرات و اعتراضات اقشار مختلف مردم رژیم را در وحشت از قیام و.. قرار داده است.

فصل نو و یا فصل آخری که در راه است دوران سرنگونی رژیم آخوندی است. به اعتراف دوست و دشمن در طول تاریخ ۴۰ساله دیکتاتور آخوندی، هیچ زمان مردم ایران این‌گونه به سرنگونی رژیم آخوندی نزدیک نشده بودند. تاریخ و سرنوشت مردم ایران به نقطه تعیین‌تکلیف و سرفصلی خودش رسیده است و زمان آن فرا رسیده است که هر چیزی سر جای خودش بنشیند.

تاریخ به گویاترین شکلی جهت خودش را مشخص کرده است و دور نیست که دوران محنت و رنج مردم ایران به پایان برسد و پرچم آزادی و شیر و خورشید بر فراز بام ایران به اهتراز در بیاید.

فصل نو تاریخ ایران همراه با شعله‌های قیام مردمی در سراسر کشور و فعالیت‌های کانون‌های شورشی، شروع نقطه پایانی رژیم شده است. اشرف ۳به‌عنوان کانون و پایگاه مقاومت بیانگر اراده نسلی است که سالیان دراز بر عهد خودش برای سرنگونی رژیم آخوندی پای فشرده است و می‌رود که طرحی نو در آسمان سیاسی ‌ـ اجتماعی مردم ایران در اندازد.

ک. بهروزی

مسئولیت محتوای مطالب وارده برعهده نویسنده است

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات