پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

شهيدان قيام,

درگذشت مادر بزرگوار شهیدان، خانم احترام پارسایی (ادب آواز)

-

درگذشت مادر بزرگوار شهیدان خانم احترام پارسایی (ادب آواز)
درگذشت مادر بزرگوار شهیدان خانم احترام پارسایی (ادب آواز)
با کمال تأسف و تأثر، مطلع شدیم که مادر بزرگوار شهیدان، خانم احترام پارسایی (ادب آواز)، مادر شهید مقدس، مجاهد خلق گوهر ادب آواز و مجاهدان شهید عصمت، فاطمه و حسین ادب آواز، در جهرم در روز 11اردیبهشت ماه 94 به رحمت حق پیوست.
خانه این مادر گرامی در جهرم از سال 58 یکی از کانونهای مبارزه علیه سارقان انقلاب و استبداد مذهبی حاکم برای همه فرزندان مجاهدش بود و از همین رو در همان دوران مبارزات سیاسی چماقداران خمینی و پاسداران جهل و جنایت، با رفتاری ضدبشری، دو بار خانه‌اش را به آتش کشیدند.
فرزندقهرمانش، شهید مقدس راه آزادی، مجاهد خلق گوهر ادب آواز با فدای جان پاکش، آخوند دستغیب، شاه مهره جنایتکار خمینی در استان فارس را - که به‌خاطر کشتار و اعدام مجاهدین و به‌خاطر حملات و اهانتهای رذیلانه‌اش به هموطنان مهاجر خوزستانی- مورد نفرت مردم شیراز و فارس و سراسر ایران بود، به هلاکت رساند.
سه فرزند دیگر او، شهیدان قهرمان مجاهد خلق، عصمت، فاطمه وحسین ادب آواز در قتل‌عامهای وحشیانه زندانیان سیاسی در سال 67 به دستور خمینی دژخیم، به‌شهادت رسیدند.
مراسم تشییع و خاکسپاری این مادر صبور و مقاوم در جهرم با شرکت و همدری مردمی برگزار گردید.
به این مادر بزرگوار، که اینک در جوار رحمت حق، به فرزندان مجاهد شهیدش پیوسته و در کنار جاودانه فروغهای آزادی، آرامش ابدی یافته است، درود می‌فرستیم و فقدان او را به همه فرزندان مجاهد و مقاومش و به مادران و خانواده‌های شهیدان تسلیت می‌گوییم و برای بازماندگان صبر و سلامتی آرزو داریم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات