پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

اخبار اعتراضي,

۶ رشته اعتصاب و اعتراض اقشار مختلف در تهران، بانه، سنندج، کرمانشاه

-

تجمع اعتراضی دانشجویان - آرشیو
تجمع اعتراضی دانشجویان - آرشیو
تهران - تجمع 700نفره پرسنل جامعه آزمایشگاهیان بالینی کشور در وزارت بهداشت
روز یکشنبه 10آبان بیش از 700نفر از پرسنل جامعه آزمایشگاهیان بالینی از سراسر کشور مطابق اطلاعیه قبلی در مقابل وزارت بهداشت رژیم تجمع اعتراضی برگزار نمودند. ایادی رژیم در وحشت از گسترش دامنه اعتراض تجمع‌کنندگان را به سالن وزارتخانه هدایت نمودند. به‌دلیل حضور جمعیت انبوه تنها بخشی از نفرات در داخل سالن امکان تجمع یافت.


کرمانشاه - تجمع اعتراضی گروهی از کارکنان شرکت خدماتی لاله بیستون
صبح روز یکشنبه 10آبان 94، گروهی از کارکنان شرکت خدماتی لاله بیستون، در کرمانشاه که در زمینه نگهداری فضای سبز فعالیت دارد در اعتراض به پرداخت نشدن 4ماه حقوق خود در محل دفتر این شرکت در خیابان بهشتی، تجمع کرده و خواهان تعیین تکلیف وضعیت شغلی خود شدند.

بانه - تجمع اعتراضی گروهی از دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور
صبح روز یکشنبه 10آبان 94، جمعی از دانشجویان جدید دانشگاه پیام نور بانه، در اعتراض به صادر نشدن کارت دانشجویی و نامناسب بودن وضعیت کلاسها بعد از گذشت یک ماه که از سال تحصیلی می‌گذرد در محل آموزش این دانشگاه تجمع اعتراضی برپا کردند.

کرمانشاه- تجمع اعتراضی گروهی از کارگران شرکت حافظ مهران زاگرس
صبح روز یکشنبه 10آبان 94، تعدادی از کارگران شرکت حافظ مهران زاگرس در کرمانشاه در شهرک صنعتی فرامان که در زمینه ساخت درب ضدسرقت فعالیت دارند، در اعتراض به اخراجشان در مقابل دفتر شرکت در شهرک صنعتی فرامان دست به تجمع اعتراضی زدند.

سنندج- تجمع اعتراضی تعدادی از مشترکین برق
صبح روز یکشنبه 10آبان 94، تعدادی ازمشترکین اداره برق، در سنندج در اعتراض به بالا بردن هزینه قبض برق تا سقف 30هزار تومان در محل واحد مشترکین اداره برق سنندج واقع درخیابان استقلال، تجمع کرده و خواهان رسیدگی به این موضوع شدند، ایادی رژیم در مواجه شدن با اعتراض مشترکین عقب‌نشینی کرده و گفته‌اند که این اشتباه مربوط به سیستم کارشان بوده و مبالغ اضافه شده را کم می‌کنند.

سنندج- تجمع اعتراضی تعدادی از کارکنان شرکت واحد اتوبوسرانی
صبح روز یکشنبه 10آبان 94، تعدادی از کارکنان شرکتی اتوبوسرانی سنندج، در اعتراض به پرداخت نشدن 3ماه حقوق و مزایای خود و اقدام نکردن ایادی رژیم در سازمان اتوبوسرانی سنندج برای تبدیل وضعیت شغلی آنها بعد از 4سال، در محل سازمان اتوبوسرانی سنندج واقع درخیابان طالقانی تجمع کرده و خواهان دریافت مطالبات و رسیدگی به خواسته‌هایشان شدند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات