پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

اختلافات سیاسی در ایران,جام زهر اتمى,

آخوند رسایی علیه توافق اتمی: روحانی افتضاح‌ترین قرارداد تاریخ ایران را امضا کرده است

-

آخوند روحانی و رسایی
آخوند روحانی و رسایی
آخوند حمید رسایی عضو مجلس ارتجاع اظهارات آخوند روحانی در روز یکشنبه 17آبان در نمایشگاه مطبوعات در تهران را مورد حمله قرار داد و گفت: روحانی امسال در حالی وارد نمایشگاه شد که دهانها بسته، قلم‌ها شکسته و اعتماد عمومی از بین رفته است... . از نظر روحانی حتی می‌توان امام مسلمین را نقد کرد ولی در صورت امضاء افتضاح‌ترین قرارداد تاریخ ایران توسط روحانی، کسی نباید برجام را نقد کند!

آخوند رسایی افزود: مردم در سفر مازندران از ایشان (روحانی) استقبال نکردند تا جایی که یک مدیر عالی استانداری مازندران به‌دلیل این‌که نتوانسته مردم را به استقبال بیاورد برکنار می‌شود و ستاد مردمی استقبال روحانی از ترس تبعات این اقدام عذرخواهی رسمی می‌کند، ما فقط زمان شاه چنین نمونه‌هایی داشتیم که مردم و مسئولان شهرستانها برای این‌که نتوانستند جمعیت را به دست بوسی و استقبال از شاه بیاورند، از ترس برای این‌که گرفتار مجازات نشوند، عذرخواهی می‌کردند.

وی افزود: روحانی همیشه در مجامع فرهنگی با عصبانیت و پرخاش صحبت کرده از جمله امروز در نمایشگاه مطبوعات که به نظرم، عصبانیت روحانی حکایت از این دارد که دستگاههای امنیتی هم در حوزه رسانه، خطوط بنفش روحانی را رعایت نکرده‌اند و ظاهراً دستگیریها به نزدیکان روحانی ارتباط دارد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات