پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

انتخابات,

خانم رجوی: نتیجه نمایش انتخابات هرچه باشد تمامیت رژیم را تضعیف، مخاصمات درونی آخوندها را تشدید و خشم عمومی از نظام را دوچندان می‌کند

-

اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
اطلاعیه شورای ملی مقاومت ایران
خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، در ارتباط با نمایش انتخابات مجلس و خبرگان آخوندی گفت: نتیجه این نمایش که کمترین مشروعیتی از نظر مردم ایران ندارد هر چه که باشد، تمامیت دیکتاتوری دینی را تضعیف، بحرانهای درونی آن را تشدید و انزجار و خشم مردم از باندهای فاسد و تبهکار آخوندی حاکم را دو چندان می‌کند.

وی افزود: رژیم آخوندی حق حاکمیت مردم و انتخاب آزادانه آنها را به‌طور کامل نفی می‌کند. بازیهای انتخاباتی ابزاری برای قالب کردن این خلافت قرون‌وسطایی به قرن بیست و یکم و وسیله‌یی برای حذف رقبا از صحنه است. با این‌که همه کاندیداها از وفاداران به ولایت‌فقیه هستند و سالها در جنایتهای رژیم دست داشته‌اند، بخش اعظم آنها به‌خاطر کمترین فاصله با خامنه‌ای حذف شدند. عکس‌العمل روحانی در قبال این تصفیه گسترده بار دیگر نشان داد او نه اراده‌یی برای تغییر وضعیت دارد و نه چنین توانی. هدف او در ورای کلمات فریبنده حفظ تمامیت رژیم و موقعیت خودش است.

بحران در این رژیم که پس از عقب‌نشینی ناگزیر از بمب اتمی تشدید شده، امروز به رأس حاکمیت رسیده است. هژمونی و سیطره خامنه‌ای در درون نظام مخدوش و تابوی به چالش کشیدن و طرح موضوع جانشینی او شکسته شده و به یک کشاکش روزمره علنی تبدیل شده است. خامنه‌ای با ایجاد کمیته‌یی از بالاترین فرماندهان پاسداران شخصاً روند حذف بی‌رحمانه رقبا را هدایت کرد، اما نتوانست بحران را مهار کند. هشدارهای روزمرهٴ سرمداران رژیم در مورد «فتنه خطرناکتر از سال 88» از هراس آنها از قیام عمومی خبر می‌دهد.

خانم رجوی با تأکید بر این‌که نمایش انتخابات این هفته با خشم و نفرت مضاعف مردم از نظام آخوندی و باندهای رقیب آن مواجه است گفت: رژیم مانند همیشه با تقلب و رأی‌سازی نجومی تلاش می‌کند میزان مشارکت را چند برابر نشان دهد. اما امسال حتی محافل درونی و حاشیه‌یی رژیم نیز از بی‌نتیجه بودن انتخابات صحبت می‌کنند. لذا خامنه‌ای با صدور فتواهای مسخره شرکت در انتخابات را وظیفه شرعی و واجب عینی و رأی سفید را خلاف شرع اعلام کرد و گفت: «شرکت زنان در انتخابات منوط به اذن شوهر نیست». هدف ترغیب منتسبین نظام و خانواده‌های آنها به شرکت در انتخابات است.

به این ترتیب بعد از برجام، برخلاف برخی انتظارات در غرب، خامنه‌ای با تشدید سرکوب داخلی و لشکرکشی به سوریه و تلاش برای حفظ هژمونی بر مجلس و خبرگان ارتجاع، مذبوحانه تلاش می‌کند از سرنگونی رژیم جلوگیری کند. اما این نمایش برنده‌یی در درون رژیم ندارد و تمامیت رژیم بازنده آن خواهد بود. هم خشم و انزجار مردم از آخوندها و هم مخاصمات درونی آنها عمیق‌تر و تشدید می‌شود.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
4اسفند 1394 (23فوریه 2016)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات