پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

انتخابات,اختلافات سیاسی در ایران,

باندهای حکومتی رقم سازیهای یکدیگر را در جریان نمایش انتخابات رو می‌کنند

-

صندوق رای رژیم
صندوق رای رژیم
8اسفند94- رسانه‌های باندهای حکومتی گوشه‌هایی از تقلبات باند رقیب را برای رقم سازی در جریان نمایش انتخابات رو کرده‌اند. از جمله خبرگزاری مهر آخوندی روز 8اسفند به‌نقل از سردژخیمان قضایی استانها به گوشه‌هایی از این تقلبات اعتراف کرده و نوشته است:
در استان فارس 25 تخلف و 165مورد دستگیری.
در استان کهکیلویه و بویر احمد، برای 4 متخلف پرونده تشکیل داده‌اند.
در استان اصفهان سه پرونده تخلف تشکیل داده‌اند.
در استان خراسان شمالی، 10پرونده تخلف
استان خراسان رضوی- 3پرونده تخلف
در استان آذربایجان شرقی 3 پرونده تخلف
در استان هرمزگان 12پرونده تخلف
در استان گلستان3 پرونده تخلف
در استان لرستان 100 مورد پرونده تخلف، 5نفر دستگیر یک صندوق باطل اعلام شده است.
اسماعیلی سرکرده دادگستری تهران نیز اعتراف کرده است گزارشهایی برای خرید و فروش آراء واصل شده است.
از استان گیلان یک سایت محلی به اسم رشت پرس گزارش داد اطلاعات سپاه قدس گیلان در تخاصم باندی برادر یکی از مهره‌های باند رفسنجانی را در رشت با تعداد زیادی شناسنامه در حال خرید و فروش آراء بازداشت کرده است.
از سوی دیگر سایت پاسدار محسن رضایی روز 8اسفند به‌نقل از عبدالوحید فیاضی عضو مجلس ارتجاع نوشت: در حوزه‌های نور و محمود آباد تخلفات آشکار و گسترده انجام می‌شد. خرید و فروش رأی به‌صورت واضح انجام می‌شد. این عضو مجلس ارتجاع با اشاره به این‌که رئیس زندان نور در حدود 3ماه گذشته منصوب شد، از بستگان یکی از کاندیدا بود، تصریح کرد: وی در ستاد او فعالیت داشته است و هفته پیش شناسنامه و کارت ملی زندانیان را جمع‌آوری کرده بود. خبرگزاری مهر آخوندی در خبر دیگری نوشت: دبیر ستاد انتخابات مازندران از دستگیری 14نفر که خرید و فروش رأی می‌کرده‌اند خبر داد.
روز 8اسفند یک کارگزار حکومتی تحت عنوان معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور به روزنامه حکومتی اعتماد گفت: چندین اتوبوس را که برای رأی دادن عازم تهران بودند، بازگرداندیم. مبدأ خرید آرا از یزد و قم بوده است.
در خبر دیگری خبرگزاری سپاه پاسداران روز 8اسفند به‌نقل از سرکرده بسیج پردیس نوشت: حمیدرضا توسلی‌پور بامداد امروز در شرق استان تهران در خصوص خبر دستگیری لیدرهای کاندیداها در شهرستان پردیس به جرم خرید و فروش رأی توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: چهار نفر از متهمان خرید و فروش رأی در شهر بومهن دستگیر شدند؛
در خبر دیگری خبرگزاری حکومتی شرق پرس به‌نقل از سرکرده انتظامی مازندران نوشت: سردار جعفری نسب فرمانده انتظامی مازندران از دستگیری ۸۳ متخلف انتخاباتی به جرم خرید و فروش رأی در استان خبر داد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات