پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

درگیری بر سر حقوقهای نجومی در مجلس ارتجاع

آخوند روحانی و خامنه ای
آخوند روحانی و خامنه ای
پاسدار علی لاریجانی رئیس مجلس ارتجاع روز شنبه در مورد رسوایی ناشی از حقوقهای نجومی گفت:
«چرا تو جامعه به خلاف میگند مجلس حقوقهای نجومی رو قانونی کرد؟ خودتون می‌دونید که دروغه مجلس اون حقوقهای نجومی مربوط به مقامات رو فیکس کرد که بیشتر از این نبرند تمام جارو جنجالی که در کشور بود برای این بود که می‌گفتند 50 میلیون 60 میلیون دارند می‌گیرند ما این‌جا گفتیم ده میلیون بگیرند...

... نکته بعدی اینه که شورای نگهبان این‌جا ایراد گرفت حالا من برایم جالبه که بعضی از این تشکلهایی که تازگی هم به‌وجود آمده من فضای انتخابات هم هست با یک بیان بی‌ادبانه نسبت به مجلس حرفهای نادرست زدند، حالا جالب اینه که رئیس کمیسیون تلفیق آقای حاجی بابایی که جز موسسین این تشکیلات هست ایشون آمد به من گفت شورای نگهبان گفته این مدیریتی رو باید اضافه کنید خب چرا شورای نگهبان نمیگیم شورای نگهبان عامل این بوده اگر شما با مدیریتی‌اش مشکل دارید که از نظر من خیلی مسأله مهم نیست، این مدیریتی تخصیص مقامات نمی‌زنه چرا به شورای نگهبان چیزی نمیگید؟ چون لابد می‌ترسید که صلاحیت آقایون رو رد کنه به مجلس چرا توهین می‌کنید؟

وی افزود‌: این جار و جنجالی که به‌وجود آوردند اگر مقصود بحثهای انتخاباتی است خلاف نگید با ادبیات درست راجع به مجلس صحبت کنید... ... ضمنا اگر شورای نگهبان این ایراد رو گرفت خب ایرادی هم شما دارید باید به شورای نگهبان بگید این جاروجنجال راه‌انداختن تو کشور هم به ضرر مردم هست و افکار عمومی و هم خلاف دارید می‌گید مجلس هم زبان داره حرف خواهد زد این‌طور نیست که شما یک چیز خلافی بگید بخواهید به‌خاطر انتخابات کسی چیزی بهتون نگه و ضمنا این رو بگم بعضی از این آقایونی که این حرفها رو زدند من نمی‌خواهم نام ببرم اینها سابقه در مجلس دارند و دریافت هاشون هم از مجلس هم وجود داره اونقدر جا نماز آب نکشند و میدونم چه جوری بودند حالا من بیشتر از این نمی‌خواهم صحبت کنم و فکر کنم کفایت کنه حالا باشه بعداً می‌گیم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات