پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

برجام، زهرخواران رژيم,چهارشنبه سوري,

سوز و گداز آخوند موحدی کرمانی از تحریمهای آمریکا

-

آخوند موحدی کرمانی
آخوند موحدی کرمانی
آخوند موحدی کرمانی در جمعه‌بازار این هفته تهران نسبت به تحریمهای جدید آمریکا به‌رغم برجام سوز و گداز کرد و گفت‌:‌ «برجام به‌عنوان یک تجربه، بی‌اعتمادی به آمریکا را ثابت کرد؛ یک دفعه بس است و نباید دیگر تجربه مجدد کنیم. قرار بود پس از 6ماه تمام تحریم‌ها برداشته شود، اما نه تنها برداشته نشد، بلکه به بهانه‌های واهی تحریم‌ها افزایش پیدا کرد».

وی سیاستهای اقتصادی آخوند روحانی را مورد حمله قرار داد و گفت:‌ «مسئولان برای این بیکاری خانمان‌سوز فکری کنند. اثر سمینارها و جلسات برای رفع مشکلات مردم چیست؟ نکند تنها حرف باشد و عملکردی نباشد».

خشم آخوند موحدی کرمانی از مراسم چهارشنبه سوری
آخوند موحدی کرمانی همچنین خشم خود را نسبت به برگزاری مراسم چهارشنبه‌سوری نشان داد و وقیحانه آن را جاهلانه خواند و گفت‌: «این روز با همه خطرات و تلفات خود گذشت. نمی‌دانم تا کی باید شاهد این صحنه‌های دلخراش باشیم. دنیا چه قضاوتی درباره ما می‌کند؟ از طرفی ما را ملتی رشید می‌شناسند، اما وقتی چهارشنبه‌سوری را می‌بینند که با اعمال جاهلانه چشم یک نفر را کور یا برخی‌ها مجروح می‌شوند، در رشد ما شک می‌کنند، ما انتظار داریم مسئولان و نخبگان برای ریشه‌کنی این حرکت جاهلانه فکری کنند تا دیگر شاهد این حرکات زشت نباشیم».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات