پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

یک عضو مجلس ارتجاع:‌احمدی‌نژاد به‌دنبال فتنه است و باید به‌شدت باوی برخورد شود

غلامعلی جعفرزاده ‌ایمن آبادی، عضو مجلس ارتجاع
غلامعلی جعفرزاده ‌ایمن آبادی، عضو مجلس ارتجاع
غلامعلی جعفرزاده ‌ایمن آبادی، عضو مجلس ارتجاع در خصوص ثبت نام پاسدار احمدی‌نژاد برای نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری به‌رغم توصیه ولی‌فقیه ارتجاع، گفت: این کار دقیقاً تمرد از نهی رهبری است. فرمان رهبری حکم قانون دارد و حکم حکومتی است و همه باید تبعیت کنند.

وی افزود: احمدی‌نژاد همان موقع که بر سر کار بود هم سرپیچ‌ترین رئیس‌جمهور در قبال فرامین رهبری بود و به‌دنبال ایجاد یک فتنه دیگر است. این طغیان یک خودسری بزرگ در کشور است و اگر برخورد نشود بدعت خطرناکی در کشور گذاشته می‌شود. احمدی‌نژاد فکر می‌کند پایگاه مردمی دارد!.

جعفرزاده با اشاره به این‌که احمدی‌نژاد با این اقدام قطعاً نیت ناپاکی دارد، خاطرنشان کرد: حداقل انتظارم رد صلاحیت وی است و در مقاطع بعدی هم باید با وی برخورد شود. اگر در همان زمان جلوی تخلفات احمدی‌نژاد گرفته و به دادگاه فراخوانده می‌شد و با وی برخورد می‌شد امروز شاهد چنین رفتارهایی نبودیم که فردی تمام کشور را به سخره بگیرد.

وی ادامه داد: آن موقع که می‌گفتیم احمدی‌نژاد مأموریت خطرناکی دارد و برای بهم ریختن کشور آمده و منحرف است کاش به حرفمان توجه می‌شد و اگر در تقاضای رد صلاحیت وی با ما هماهنگی می‌شد، شاهد چنین سرپیچی‌های نبودیم! هر چند معتقدم امروز هم دیر نشده است. باید با احمدی‌نژاد، بقایی و مشایی برخورد شود تا متوجه شوند این کشور قانون دارند و همه امور بر اساس قانون جلو می‌رود.

این عضو مجلس ارتجاع با اشاره به این‌که نظر رهبری بر عدم حضور احمدی‌نژاد بود، یادآور شد: نظر رهبری حکم حکومتی است. زمانی که رهبر فقید اسلام سخنی را عنوان می‌‎کند دیگر نباید حرفی خلاف آن گفته شود. حرف رهبری نباید شکسته شود! احمدی‌نژاد حرف رهبری را برای چندمین بار شکست و با این کار در حال بدعت‌گذاری خطرناکی در کشور است.

عضو مجلس ارتجاع از رشت گفت: هیچ زمان هیچ رئیس جمهوری از فرامین رهبری سرپیچی نکرد، احمدی‌نژاد که می‌گوید رهبری نهی نکرده و فقط توصیه کرده چه معنایی دارد؟ حرف رهبری یعنی حکم حکومتی و باید کاملاً از آن اطاعت کرد. نظر رهبری بر عدم حضور او بوده و حرف و نظر ایشان به‌معنای قانون است.

جعفرزاده با اشاره به این‌که چرا شکایتها از احمدی‌نژاد پیگیری نشد، تصریح کرد: چرا دیوان محاسبات و دادستانی وی را به دادگاه فرا نمی‌خوانند؟ این افراد باید بفهمند که کشور قانون دارد، متأسفانه این افراد هنوز متوجه نشده‌اند که کشور دارای قانون است.

وی با تأکید بر این‌که این اقدام احمدی‌نژاد جای تعجب نداشت، گفت: با شناخت کاملی که از احمدی‌نژاد داریم، می‌دانستیم این بار هم سرپیچی خواهد کرد زیرا سابقه‌دار است.

وی افزود: یازده روز خانه‌نشینی وی را فراموش کرده اید؟ انداختن حکم رهبری به کشوی میز یادتان رفته؟ اخراج وزیر اطلاعات از جلسه‌یی که اعلام کرده بود با حکم رهبری حضور دارد را چه کسی فراموش کرده؟ این مرد به‌دنبال ایجاد یک فتنه دیگر است. من بارها گفتم احمدی‌نژاد از قِبل فتنه 88 که خودش از سران وی بود نان خورد و اکنون نیز به‌دنبال ایجاد یک فتنه دیگر است. او باید پاسخ تمام رفتارهایی که کرده است را بدهد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات