728 x 90

هلاکت یکی دیگر از سرکردگان سپاه پاسداران در سوریه

پاسدار مصطفی خوش محمدی از فرماندهان به هلاکت رسیده سپاه
پاسدار مصطفی خوش محمدی از فرماندهان به هلاکت رسیده سپاه
یکی دیگر از سرکردگان سپاه پاسداران رژیم به همراه پاسداری دیگر که برای کشتار مردم بی‌گناه سوریه توسط ولی‌فقیه ارتجاع به این کشور اعزام شده بودند، کشته شدند.

خبرگزاریهای حکومتی روز 21مرداد 96 اسامی این دو پاسدار را سردار مصطفی خوش محمدی از گرگان و سجاد باوی از شهر کوت عبدالله خوزستان نام برده است اعلام کرده‌اند.

مصطفی خوش محمدی پاسدار بازنشسته گروه مهندسی رزمی 45 موسوم به جوادالائمه گرگان و از اولین نیروهای تخریب چی لشکر عملیاتی 25 ضد کربلا بوده است.

بیشتر بخوانید:
 

کشته شدن عناصر سپاه پاسداران در سوریه

روز 19مرداد 96 یک پاسدار سرهنگ نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران که در کشتار مردم سوریه مشارکت داشت، به هلاکت رسید.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه تروریستی قدس در گیلان؛ گفت وی بیستمین نفری است که از استان گیلان کشته شده است.

گزارشها حاکیست که موج کشته‌های رژیم درسوریه فضای ترس و نگرانی در میان نیروهای رژیم درگیلان را دامن زده است.
رسانه‌های رژیم آخوندی هم‌چنین از کشته شدن 4پاسدار دیگر که در کشتار مردم سوریه شرکت داشتند خبر دادند. این پاسداران از جمله از تیپ 38 ذوالفقار و لشکر 8زرهی پاسداران بودند.

یکی دیگر از مزدوران اعزامی خامنه‌ای به سوریه به هلاکت رسید

خبرگزاری نیروی تروریستی قدس (تسنیم) ۱۷مرداد ۹۶ گزارش کرد مزدور به هلاکت رسیده محمد تاج‌بخش از بسیجیان شهرستان گتوند در استان خوزستان است که «‌ چندی پیش... به سوریه رفت».
رسانه‌های حکومتی از دادن جزییات بیشتر درباره زمان و نحوه هلاکت وی خودداری کرده‌اند.

کشته شدن یک پاسدار جنایتکار اعزامی رژیم به سوریه

رسانه‌های حکومتی روز 16مرداد 96 از کشته‌ شدن یک پاسدار اعزامی رژیم آخوندی برای کشتار مردم سوریه خبر دادند.
پاسدار کشته شده، مرتضی حسین‌پور از استان گیلان می‌باشد

کشته شدن یک مزدور اعزامی رژیم به سوریه

رسانه‌های حکومتی روز 2مرداد 96 از کشته‌ شدن یک تن دیگر از نیروهای اعزامی رژیم آخوندی برای کشتار مردم سوریه خبر دادند. افغانی مزدور مختار حسین‌زاده وابسته به لشکرموسوم به فاطمیون تحت‌امرنیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران بود. جسد کشته شده اعزامی رژیم در استان البرز به گور سپرده شد.

کشته شدن دو مزدور اعزامی رژیم به سوریه

روز 28تیر 96 جنازه دو مزدور اعزامی رژیم که برای شرکت در کشتار مردم سوریه از طرف نیروی تروریستی قدس به این کشور اعزام شده بودند گورسپاری شدند.
به گزارش خبرگزاری سپاه پاسداران موسوم به فارس، اسامی کشته شدگان علی شیر رضایی و ناظر رحیمی 24ساله بود که اخیراً در سوریه و به دست واحدهای رزمنده ارتش آزاد سوریه کشته شدند.
هم‌چنین در خبر دیگری خبرگزاری نیروی تروریستی قدس موسوم به تسنیم روز چهارشنبه 28تیر 96 خبر از کشته شدن و دفن هشت تن دیگر از مزدوران اعزامی این نیرو به سوریه را داد.
این هشت تن که برای مشارکت در کشتار مردم سوریه به این کشور اعزام شده بودند همگی از مزدوران افغانی نیروی تروریستی قدس بودند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات