728 x 90

قتل عام 67,

هراس فزاینده رژیم ولایت فقیه از گسترش جنبش دادخواهی قتل‌عام ۶۷و گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس

-

قتل عام 30هزار مجاهد در سال 67
قتل عام 30هزار مجاهد در سال 67
در ادامه ابراز وحشتهای رژیم از اوجگیری جنبش دادخواهی شهیدان قتل‌عام 30000زندانی سیاسی در سال 67 با حکم خمینی، مهره‌ها و رسانه‌های حکومتی هراس نظام آخوندی را از فراگیرشدن شعار نه جلاد نه شیاد و شقه و بحران درونی رژیم برملا می‌کنند.

آخوند مجتبی ذوالنور نماینده مجلس ارتجاع، در سخنرانی خود در نمایش جمعه قم، ضمن اشاره تلویحی به اعتراف به ۳۸سال اعدام و زندان و بحران درونی رژیم بر سر حکم خمینی برای قتل‌عام مجاهدین و اعتراض منتظری، گفت: برخی از پشت تریبون‌ های ملی اعدام مجاهدین را زیر سؤال بردند. ، اما آن‌ ها به حکم شرع اعدام شدند. (خبرگزاری سپاه پاسداران، فارس 20 مرداد 96)

آخوند محمدی عراقی، عضو خبرگان ارتجاع نیز در جلسه‌یی که در کرمانشاه علیه مجاهدین برگزار شده بود، در اظهارات هراس‌آلودی گفت: امروز دنیای استکبار درصدد تطهیر (مجاهدین) است و در پاریس برای آنها میتینگ راه انداخته و سردمداران استکبار در آن شرکت می‌کنند. (خبرگزاری مهر آخوندی 19 مرداد 96)

آخوند عسگری، گرداننده ارگان موسوم به بنیاد شهید استان کرمانشاه نیز در وحشت از گسترش جنبش دادخواهی، به عوامل رژیم هشدار داد و با تکرار حرف خامنه‌ای گفت: مبادا آن خاطرات تلخ فراموش شود و جای شهید و جلاد عوض شود. (خبرگزاری بسیج 21 مرداد 96)

یک رسانه حکومتی ضمن بیان حسرت رژیم از برکناری تحمیلی آخوند دژخیم مصطفی پورمحمدی عضو هیأت مرگ در قتل‌عام 67 و آخوند مجید انصاری از مهره‌های خمینی در قتل‌عام زندانیان سیاسی، آنان را شبیه آخوند روحانی معرفی کرد و نسبت به کنار گذاشته شدن آنها از کابینه آخوند روحانی در اثر بالا گرفتن جنبش دادخواهی سوزوگداز کرد.

این رسانه حکومتی نوشت: تقدیر از مردانی شبیه «روحانی». از جمله شخصیتهایی که در نظام جمهوری اسلامی، در مسئولیتهای گوناگونی به انجام وظایف خویش اقدام کردند مجید انصاری معاون رئیس‌جمهور در دولت یازدهم و مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری دولت یازدهم بوده‌اند. (سایت حکومتی رویداد 24 - 20مرداد 96)

یک رسانه حکومتی پیش از این به تاثیرات جنبش دادخواهی قتل‌عام 67در تحمیل برکناری آخوند دژخیم مصطفی‌ پورمحمدی به روحانی اذعان کرده و نوشته بود: به اجبار رانده شدن وزیر دادگستری از چالشهای روحانی پیش از انتخابات است. (روزنامه جهان صنعت 18مرداد 96).

پس از بالا گرفتن کارزار دادخواهی، خون شهیدان قتل‌عام 67، آخوند جلاد پورمحمدی ناگزیر به اعتراف صریح شده و گفته بود، به ارتکاب این جنایت علیه بشریت افتخار می‌کند.

درباره اعتراف ناگزیر این آخوند جلاد، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت در پیامی به تظاهرات هموطنانمان در آلمان گفت:
و حرف وزیر دادگستری دولت روحانی، دژخیم پورمحمدی این است که ما:‌ «افتخار می‌کنیم دستور خدا را درباره منافقین اجرا کردیم».

پس خوشا پایداری مجاهدین، خوشا ایستادگی مردم ایران، زیرا آخوندها را به‌چنان ذلتی کشانده‌اند که به‌زبان خود می‌گویند افتخارشان کشتار و خونریزی است. اما مردم ما در این اعتراف ننگین، آغاز فرو ریختن نظام ولایت فقیه را می‌بینند و چنین خواهد شد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات