پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

وحشت رژیم از فضای مجازی و فیلتر کردن آنها

ترس و وحشت  رژیم از فضای مجازی و اینترنت
ترس و وحشت رژیم از فضای مجازی و اینترنت
دبیر شورایعالی به‌اصطلاح فضای مجازی رژیم وحشت خود را از کانالهای به اصطلاح ضدانقلاب نشان داد و به فیلتر کردن آنها اعتراف کرد.

ابوالحسن فیروآبادی، گفت: به پیشنهاد اعضای کار گروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه موضوع فیلتر کانال‌های ضدانقلاب در دستور کار قرار می‌گیرد. وی افزود: کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه مشغول هستند و اگر بتوانند فیلتر می‌کنند.. ابوالحسن فیروآبادی هم‌چنین گفت:‌ برخی از موارد را نیروی انتظامی درخواست می‌دهد و برخی را هم وزارت اطلاعات یا قوه قضاییه پیشنهاد فیلتر شدن کانال‌ها را می‌دهند که در مورد بحث، تبادل‌نظر و رأی‌گیری قرار می‌گیرد و معمولاً موافقت می‌شود.

بیشتر بخوانید:
ترس رژیم از شبکه‌های ضدانقلاب
وزیر ارتباطات رژیم با اشاره به اظهاراتی که دادستان در مورد بستن شبکه تلگرام اعلام کرده بود گفت: موضوع فعالیت کانال‌های سیاسی ضدانقلاب در تلگرام است و حاکمیت با فعالیت این کانالها مخالف است.
به گزارش خبرنگار مهر رژیم، محمدجواد آذری جهرمی در حاشیه مراسم روز جهانی پست در جمع خبرنگاران در مورد اظهارات دادستانی کل کشور مبنی بر برخورد قضایی با شبکه پیام‌رسان تلگرام اظهار داشت: موضوع فعالیت کانال‌های ضدانقلاب در فضای مجازی است که این مسأله باعث ایجاد نارضایتی حاکمیت است.
وی گفت: اما موضوعی که وجود دارد هدفی است که ضدانقلاب از طریق کانال‌های تلگرام برای بر هم زدن آرامش روانی در پیش گرفته است.
وی درپی اعترافی گفت: هدف کانال‌های ضدانقلاب، راه‌انداختن دعوای رسانه‌یی میان دو مجموعه نظام است که این موضوع خلاف امنیت عمومی نظام خواهد بود و نگران‌کننده است. (ترس از قیام مردمی)
آذری جهرمی با اشاره به این‌که نباید فضای مجازی امنیت روانی مردم و جامعه را بر هم بزند گفت: با پخش شایعات در کانال‌های ضدانقلاب، برخی مردم فکر می‌کنند که مجموعه‌های نظام با یکدیگر درگیر هستند و این اصلاً به نفع امنیت عمومی کشور نیست به همین دلیل ما با جدیت در حال پیگیری هستیم تا کانال‌های مخالف نظام از دسترس خارج شود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات