پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

اعتراض و اعتصاب در تهران، ماهشهر، شوش، کنگان، و شاهرود

تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری مقابل شورای قلابی شهر تهران - ۲۴ دی ۹۶
تجمع اعتراضی کارکنان شهرداری مقابل شورای قلابی شهر تهران - ۲۴ دی ۹۶
اقشار مختلف میهنمان روز شنبه و یکشنبه در تهران، ماهشهر، شوش، کنگان، و شاهرود دست به اعتراض و اعتصاب زدند

در تهران امروز یکشنبه 24 دی 96 جمعی از کارکنان شهرداری رژیم در اعتراض به پرداخت نشدن مطالبات خود مقابل شورای قلابی شهر تهران دست به تجمع زدند. معترضان دستنوشته‌هایی در دست داشتند که روی آن نوشته شده است: «آبادگران دیروز بدهکاران امروز» و «تسویه مطالبات حق مسلم ماست».

در تهران هم‌چنین دهها تن از کارکنان شرکت حامی مهربانو و باشگاه برگ زیتون در مقابل دفتر این شرکت در اعتراض به تضییع حقوقشان تجمع کردند.

در شوش از شب گذشته برخی از قسمتهای شرکت نیشکر هفته‌تپه در اعتراض به پرداخت نشدن حقوقهای بهمن و اسفند ۹۴دست به اعتصاب زدند. این کارگران در شب گذشته با تجمع در محوطه یارد بهره‌برداری این شرکت توانستند به مدت دو ساعت تولید شکر و آسیابهای الف و ب را در اعتراض به خلف وعده‌های مکرر کارگزاران دزد و غارتگر رژیم متوقف کنند.

در کنگان امروز حدود صد تن از کارگران پیمانکاری پارس جنوبی در اعتراض به تأخیر طولانی در پرداخت دستمزد‌هایشان دست از کار کشیدند و در ورودی مجتمع تجمع کردند.

و در شاهرود حدود ۶۰۰تن از کارگران شیفت صبح معدن زغال‌سنگ طزره از زیرمجموعه‌های معادن زغال‌سنگ البرز شرقی در اعتراض به پرداخت نشدن ۲ماه حقوق خود دست به تجمع زدند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات