پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

فرمان توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی مقاومت ایران توسط دیپلمات و عضو سرویس اطلاعاتی رژیم ایران داده شده بود

توطئه تروریستی رژیم ایران در گردهمایی مقاومت ایران در پاریس
توطئه تروریستی رژیم ایران در گردهمایی مقاومت ایران در پاریس

کلی جین تورنس معاون سردبیر مجله ویکلی استاندارد در مصاحبه با تلویزیون فاکس‌ نیوز درباره توطئه تروریستی رژیم آخوندی علیه گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس، گفت: «واقعیت این است که یک دیپلمات و عضو سرویس اطلاعاتی (رژیم ایران) فرمان این توطئه بمب‌گذاری را صادر کرده است».

 

توطئه تروریستی علیه گردهمایی «ایران آزاد» در پاریس

وی افزود: «یک توطئه تروریستی علیه گردهمایی «ایران آزاد» در پاریس که من در آن شرکت داشتم و شورای ملی مقاومت ایران آن‌را برگزار کرده بود، وجود داشت... دو نفر در بلژیک و یکی در آلمان دستگیر شدند؛ فردی که در آلمان دستگیر شد یک دیپلمات (رژیم) ایران است. وی دیپلمات وهم‌چنین عضو سرویس اطلاعاتی (رژیم ایران) است و فرمان توطئه بمب‌گذاری را صادر کرده است. در این گردهمایی رودی جولیانی و نیوت گینگریچ سخنرانی کردند.

معاون سردبیر مجله ویکلی استاندارد افزود: علت نگرانی مایک پمپئو، جان بولتون و دونالد ترامپ نسبت به (رژیم) ایران مشخص است. آنها تهدیدی نه فقط برای مردم (ایران)، بلکه برای مردم سراسر جهان هستند.

 توطئه تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس

توطئه تروریستی رژیم ایران علیه گردهمایی مقاومت ایران در پاریس

 

قیام در جامعه ایران در آستانه وقوع یک انقلاب

هم‌اکنون تمامی‌ بخش‌های جامعه (ایران، در اعتراضات) نقش دارند... به‌رغم این‌که رژیم، شماری از معترضان را به‌قتل رسانده، آنها متوقف نشده‌اند و این به‌نظرم زمانی رخ می‌دهد که در آستانه وقوع یک انقلاب باشید».

 

مجله تایم آمریکا - تلاشهای رژیم ایران در اروپا برای دور زدن تحریمها و همزمان با توطئه تروریستی

مجله تایم آمریکا، طی گزارشی درباره تلاشهای رژیم آخوندی در اروپا برای دور زدن تحریم‌ها و تأمین مالی دخالتهای تروریستی خود در منطقه، به دستگیری دیپلمات‌تروریست رژیم اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه تروریستی علیه گردهمایی مقاومت اشاره کرده و می‌نویسد: «اقدامات تحریک‌آمیز دیگری نیز (توسط رژیم ایران) صورت گرفته است؛ یک دیپلمات (این رژیم) مستقر در وین در میان (افراد)... دستگیر شده در ارتباط با بمب‌گذاری خنثی‌شده علیه یک کنفرانس مخالفان رژیم تهران... در شمال پاریس قرار داشت. یک زوج بلژیکی با اصلیت ایرانی (نیز) همراه با مواد انفجاری و یک چاشنی در خودروشان دستگیر شدند».

 

اقدامات نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران در اروپا

مجله تایم می‌نویسد در آوریل گذشته، مقامهای وزارت خزانه‌داری آمریکا در دیدار با همتایان آلمانی خود، اقدامات نیروی تروریستی قدس سپاه پاسداران را که طی چند سال ادامه داشته، در استفاده از شرکتهای پوششی آلمانی برای خرید چاپگرهای پیشرفته و جوهرهای ممنوعه طبق قوانین صادرات اروپا، تشریح کردند.

 

چاپ اسکناسهای تقلبی یمنی توسط سپاه پاسداران 

تایم می‌افزاید: «سپاه پاسداران بعد از خریداری این اقلام، اسکناس‌های تقلبی یمنی را به چاپ رسانده که ارزش آن چند صد میلیون دلار برآورد می‌شود و از آن در جنگ نیابتی خود علیه... دولت (یمن) در صنعا... استفاده کرده است».

تایم در بخش دیگری از این گزارش به ترک ایران توسط« شرکتهای عظیم انرژی فرانسه و شرکتهای پتروشیمی به‌خاطر تحریمهای آمریکا پرداخته ومی‌نویسد:. مقامهای آمریکایی می‌گویند، تا کنون بیش از ۵۰شرکت در تمامی صنایع عمده، متعهد به ترک بازار ایران تا ماه اوت آینده شده‌اند».

 

د استاندارد: اسدالله اسدی دیپلمات سفارت رژیم ایران دستور حمله به گردهمایی مقاومت ایران را داد

 

د استاندارد روزنامه اصلی فلامان‌ زبان بلژیک: اسدالله اسدی دیپلمات سفارت رژیم ایران در وین بنا‌به‌گفته دادستانی آلمان در ماه مارس دستور حمله به گردهمایی ایران آزاد را به یک زوج ایرانی–بلژیکی داده بود

روزنامه د استاندارد بلژیک، روزنامه اصلی فلامان زبان این کشور، سه صفحه از روزنامه آخر هفته خود را به بررسی توطئه تروریستی رژیم علیه گردهمایی مقاومت در پاریس و دستگیری تروریستها و دیپلمات تروریست رژیم در آلمان و روند قضایی طی شده در این رابطه اختصاص داده است.

د استاندارد - توطئه تروریستی رژیم ایران

د استاندارد - توطئه تروریستی رژیم ایران

 

مقصد نهایی توطئه تروریستی رژیم ایران، گردهمایی مقاومت ایران  

روزنامه دی استاندارد با اشاره به خنثی کردن طرح تروریستی رژیم توسط یگانهای ویژه پلیس فدرال بلژیک دستگیری زوج ایرانی تبار مقیم بلژیک به‌خاطر دست داشتن در این توطئه تروریستی و کشف مواد انفجاری در خودروی آنها می‌نویسد:

مقصد نهایی سفر زوج دستگیر شده، کنفرانس «ایران- آزاد» جنبش مقاومت ایران، مجاهدین خلق بود که خواستار سرنگون کردن رژیم ایران است. در این گردهمایی میهمانان برجسته‌ای شرکت کرده بودند،

از جمله رودی جولیانی، شهردار سابق نیویورک، جلودار جمهوریخواهان نیوت گینگریج، و سیاستمدار فرانسوی- کلمبیایی، اینگرید بتانکور.

دادستان تحقیقاتی را شروع کرده و درخواست یک قاضی تحقیق نموده است.

 

توطئه تروریستی رژیم ایران - دستگیری دیپلمات تروریست رژیم در نزدیکی فرانکفورت

روز یکشنبه اول ژوئیه، پلیس آلمان مردی را در یک پارکینگ واقع در شاهراه A۳ در نزدیکی فرانکفورت در یک ماشین فورد کرایه‌ای دستگیر کرد. این فرد، دیپلمات رژیم ایران، اسدالله اسدی، «کنسول سوم» سفارت رژیم ایران در وین از سال ۲۰۱۴ بود.

از زمان جنگ سرد، وین یک آشیانه جاسوسهاست. برای اسدالله اسدی، نیز نقش کنسول سوم چیزی نبود جز یک پوش برای فعالیتهایش به‌عنوان یک مأمور مخفی. این دقیقاً همان چیزی است که قوه قضاییه آلمان او را از آنزمان تا کنون به‌خاطر آن در حبس نگه داشته است: فعالیتهای جاسوسی به‌علاوه طراحی برای به‌قتل رساندن افراد. بنا بر اطلاعیه دادستانی آلمان، او یک عضو سرویسهای مخفی رژیم ایران، است که کار اصلی آن زیر نظر گرفتن گروه‌های مخالف هم‌چون سازمان مجاهدین خلق ایران در داخل و خارج و عنداللزوم متوقف کردن آنهاست.

 

اسدالله اسدی دستور حمله  به گردهمایی مقاومت  ایران را داد  

اسدالله اسدی و زوج دستگیر شده در بلژیک یکدیگر را می‌شناختند. بنا بر گفته دادستانی آلمان، او در ماه مارس به آنها دستور حمله به گردهمایی ایران آزاد را داد. او دست‌کم چهار روز قبل از کنفرانس پاریس، زوج مذکور را در لوکزامبورگ ملاقات کرده و نیم کیلو ماده منفجره TATP را به دست آنها داد.

 

توطئه تروریستی و سلول خفته برای ضربه زدن به مقاومت ایران

این سه نفر تحت کنترل یک سرویس اطلاعاتی خارجی قرار گرفته بودند. بنا بر اطلاعاتی که ما به دست آورده‌ایم، این سازمان اطلاعاتی خارجی حدود دو هفته قبل از حمله طراحی شده، اطلاعات را به سازمان امنیت فدرال بلژیک داد. سازمان امنیت فدرال دفتر دادستانی فدرال را مطلع ساخت و اقدامات در دستور کار قرار گرفتند. فرانسه نیز درگیر شد. سرویسهای امنیتی در فرانسه مهرداد عارفانی، یک فرد رابط با زوج نامبرده را دستگیر کردند... این زوج سالها آرام و خفته بودند و منتظر دستور برای وارد کردن ضربه بودند....

 

تروریسم دولتی رژیم  ایران  نگران کننده برای دولت آمریکا

در واشنگتن چشمها فراتر از یک توجه، به این زوج معطوف است. تا جایی که وزیر خارجه آمریکا، مایک پمپئو در حال حاضر درگیر این مسأله است. او تروریسم دولتی از سوی رژیم ایران را یک موضوع نگران‌کننده می‌داند. یک مقام دولت ترامپ در کنفرانس توجیهی وزارت‌خارجه به تمامی دولتها پیشنهاد کرد دیپلماتهای مشغول کار در سفارتهای رژیم ایران در کشورشان را زیر نظر داشته باشند.....

سخنگوی پمپئو گفت: "ما این موضوع تروریستی را جدی می‌گیریم". "ما با بلژیکی‌ها، اتریشیها و آلمان برای رسیدن به ریشه این موضوع کار می‌کنیم".

به هر ترتیب، توضیحات ارائه شده از سوی رژیم ایران با اظهاراتی که زوج دستگیر شده به تحقیقگران ارائه کرده‌اند همخوان نیست. این زوج مدعی هستند که رژیم تهران برای انجام این حمله آنها را تحت فشار قرار داده است. خطرها متوجه سلامت خانواده‌های آنها خواهد بود. برای آنها روشن شده بود که «خیلی سریع یک تصادف رخ خواهد داد.» بهمین دلیل امیر در سالهای اخیر اطلاعات در اختیار دولت ایران قرار می‌داد.

آنها همچنین تکذیب کرده‌اند که می‌دانستند که در مسیر پاریس یک بمب با خود همراه دارند و مدعی بودند که حداکثرش این بود که آنها نظم را بهم بزنند تا سال دیگر گردهمایی ایران آزاد نباشد و سازمان مجاهدین قادر نباشد خود را از طریق عکس گرفتن با مقامات غربی مشروع جلوه دهد.

این توضیحات در محافل قضایی به‌عنوان حرفهای بی‌ربط و چرت رد می‌شود. منابع قضایی می‌گویند «توضیحات آنها به‌نظر می‌رسد که از قبل کار شده است تا برای موقعیتی که اگر لو رفتند آنها را بگویند.» «امکان ندارد که آنها نمی‌دانستند با خود یک بمب حمل می‌کنند.»

 

هشدار مایک پمپئو نسبت به تروریسم رژیم ایران در اروپا

مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا، طی پیام‌هایی در روز دوم مرداد ۹۷، با یادآوری دستگیری دیپلمات‌تروریست حکومت آخوندی اسدالله اسدی به‌خاطر توطئه بمب‌گذاری در گردهمایی ایرانیان در پاریس، بار دیگر نسبت به تروریسم رژیم در اروپا هشدار داد.

پمپئو، می‌نویسد: «اروپا نسبت به تروریسم تحت حمایت (رژیم) ایران در امان نیست. طی ماه جاری (میلادی)، یک به‌اصطلاح دیپلمات (رژیم) ایران در وین در ارتباط با توطئه بمب‌گذاری در یک گردهمایی در فرانسه متهم شد».

 

رژیم ایران همزمان با تلاش برای ماندن در توافق اتمی حملات تروریستی را طراحی می‌کند

وزیر خارجه آمریکا تأکید کرد: «این رژیم هم‌زمان با تلاش برای متقاعد کردن اروپا به باقی‌ماندن در توافق (اتمی)...، حملات تروریستی را در اروپا طراحی می‌کند».

پمپئو افزود: «رژیم ایران آثار خود را بر اروپا، جهان و مردم (ایران) بر جای گذاشته است. زمان آن است که با حقایق این رژیم شرور روبه‌رو بشویم».

مایک پمپئو در سخنرانی روز یکشنبه خود نیز گفته بود: در اوایل همین ماه، یک «دیپلمات» (رژیم) ایران مستقر در وین دستگیر و به تأمین مواد منفجره برای بمب‌گذاری تروریستی برنامه‌ریزی‌شده در یک گردهمایی سیاسی در فرانسه متهم شد. این واقعه همه آنچه را که باید درباره این رژیم بدانید، برایتان روشن می‌سازد.

 

اطلاعیه کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت ایران - ۲۷تیر۹۷

فرار به جلو و اقدامات رژیم آخوندی بعد از درهم شکستن توطئه تروریستی

به‌دنبال گردهمایی بزرگ مقاومت در پاریس و در‌هم شکستن توطئه تروریستی آخوندها و دستگیری مأموران رژیم از جمله یک دیپلمات تروریست، شورای عالی امنیت آخوندها به دستور خامنه‌ای تشکیل جلسه داد و دستگاههای ذیربط مانند وزارتخارجه، وزارت اطلاعات، نیروی قدس، دستگاه اطلاعات سپاه پاسداران و رسانه‌های رژیم را موظف کرد برای مهار کردن عواقب این فضاحت بزرگ دست به کار شوند.

۱- دستگاهها و کارگزاران حکومتی موظف شدند برای رفع و رجوع این فضاحت با ترفند شناخته شده فرار به جلو، انگشت اتهام را به سوی مجاهدین نشانه بروند و دستگیری تروریستها در بلژیک و فرانسه و دستگیری یک دیپلمات تروریست در آلمان را صحنه‌سازی و پاپوش درست کردن برای رژیم در آستانه سفر روحانی به اروپا جلوه دهند و مدعی شوند مجاهدین برای این دیپلمات تروریست دام گذاشته‌اند. وزیر خارجه رژیم پس از انتشار اطلاعیه دادستانی و آژانس امنیت فدرال در بلژیک، اعلام کرد: «درست همزمان با آغاز سفر رئیس‌جمهوری به اروپا یک عملیات ایرانی افشا و «عوامل» آن دستگیر می‌شوند». وی افزود: آماده است با مقامات ذیربط برای شفاف سازی در زمینه «آنچه فقط یک عملیات فریب برای دادن نشانی غلط است» همکاری کند.

۲-پاسدار محسن رضایی، سرکرده پیشین سپاه و دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام رژیم، در راستای اجرای همین دستورالعمل، آسمان و ریسمان را به هم بافت تا دو تروریست دستگیرشده در بلژیک را به اعضای عالیرتبه مجاهدین ارتقا بدهد. وی با وقاحت می‌نویسد که این دو نفر «با این دیپلمات تماس گرفته و از آمادگی‌شان برای همکاری با ایران... گفته‌اند» و به همین خاطر «این دو شخص در مکانی با دیپلمات کشور مان ملاقات داشته‌اند و بسته‌یی نیز رد و بدل شده و از این تبادل توسط سازمان منافقین یا از طریق دوربینهای مداربسته تصاویری ثبت شده است». سرکرده کودن سپاه می‌افزاید: «سپس این دو عضو منافقین خود را در معرض دستگیری قرار داده‌اند و به چنین طرحی با هدایت دیپلمات ایرانی اعتراف کرده‌اند».

۳-سناریوی اولیه رژیم که توسط مقامات بلژیکی فاش شد، اراجیف ساخته و پرداخته بعدی در شورای عالی امنیت آخوندها را روشن می‌کند. یک مقام پلیس بلژیک گفت: «در لوکزامبورگ یک ملاقاتی بود که تحت کنترل بود و همه با هم (سرویسهای امنیتی کشورهای مختلف) به سرعت کار کردند تا بمب را کشف و اسدی را دستگیر کنند. به‌نظر می‌رسد که رژیم ایران امیدوار بود که بمب‌گذاری به‌عنوان یک موضوع درونی خود مجاهدین دیده بشود، که نظریه‌یی بود که می‌توانست قابل باور باشد، اما وقتی ما نفرشان را در حین عمل دستگیر کردیم، اوضاع فرق کرد» (سایت بازفید ۱۱ژوییه ۲۰۱۸).

۴-همزمان وزارت اطلاعات و وزارت‌خارجه به اصحاب مماشات و عده‌یی از پشتیبانان خود در آمریکا و اروپا مأموریت دادند که عناصر خودسر در رژیم را مسئول این جنایت تروریستی معرفی کنند. دانیل بنجامین، هماهنگ‌کننده ضدتروریسم در وزارت‌خارجه آمریکا در زمان اوباما، که با تمام قوا و تا آخرین لحظه از اجرای حکم دادگاه و خارج کردن مجاهدین از لیست تروریستی جلوگیری می‌کرد و خصومت هیستریک او علیه مجاهدین انگیزه‌های روشنی دارد، در این رابطه می‌گوید: «نمی‌تواند این فرضیه را رد کند که این یک عملیات خودسرانه باشد که توسط سرویس‌های امنیتی ایران یا عناصر افراطی درون سرویس‌های امنیتی ایران طراحی شده باشد تا حکومت روحانی را سرافکنده کند و شاید حتی آنها را مسئول یک ایران در بحران قلمداد کند».

۵-واحدهای برون مرزی نیروی قدس و ایستگاههای وزارت اطلاعات در خارج کشور، بار دیگر موظف شدند روی به‌کارگیری و جذب عناصر بومی در آلبانی، بوسنی، صربستان و کوزوو متمرکز شوند تا طرحهای تروریستی علیه مجاهدین در آلبانی از طریق آنها به اجرا در بیاید. همچنین معاونت برون مرزی رادیو تلویزیون آخوندها مکلف شد با تهیه فیلم و گزارشهای مجعول علیه مجاهدین در این کشورها برای اقدامات جنایتکارانه زمینه‌سازی کند.

۶-به وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه مأموریت داده شد تا دامنه فعالیت‌های اطلاعاتی و جاسوسی برای کسب اطلاعات از داخل سازمان مجاهدین را گسترش دهد.

 

مطالب مرتبط:

 

 

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات