پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

فوربز: متحد دونالد ترامپ خواستار سیاست تغییر رژیم ایران می‌شود

متحد دونالد ترامپ خواستار سیاست تغییر رژیم ایران می شود
متحد دونالد ترامپ خواستار سیاست تغییر رژیم ایران می شود

فوربز  با عنوان:‌ «متحد دونالد ترامپ خواستار سیاست تغییر رژیم ایران می‌شود» به دیدار رودی جولیانی مشاور رئیس‌جمهور آمریکا و خانم مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران اشاره کرد و نوشت:‌ در زمانی که ایران بحرانهای سیاسی، اقتصادی و اجتماعی بی‌سابقه‌یی را با تظاهرات در سراسر این کشور که خواستار تغییرات سریع است،  تجربه می‌کند، صحنه بین‌المللی برای تهران تیره‌تر به نظر می‌رسد.

دولت دونالد ترامپ در شرف تغییرات مهمی است و تحلیلگران معتقدند رژیم ایران به نقطه کانونی مهمی تبدیل می‌شود. کانون این برداشت حول این اندیشه می‌چرخد که هیچ شکی نیست رژیم ایران اصلی‌ترین تهدید صلح و امنیت در خاورمیانه می‌باشد.

فوربز   در ادامه افزود:‌روز سه‌شنبه‌ مناسبت سال نو ایرانی به‌نام نوروز بود که به‌معنای روزی نو است. «شهردار آمریکا» با مریم رجوی پرزیدنت شورای ملی مقاومت ایران روز یکشنبه ملاقات کرد، شورای ملی مقاومت شناخته شده‌ترین ائتلافی است که در مورد برنامه مخفی اتمی رژیم ایران در سال ۲۰۰۲هشدار داده بود.

روز سه‌شنبه  رودی جولیانی در برابر چندین هزار تن از اعضای سازمان مجاهدین خلق ایران سخنرانی  کرد و بر این‌که چگونه این  سازمان می‌تواند نقشی حیاتی در تظاهراتهای کنونی ایفا کند تأکید کرد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات