پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

چهارمين حمله موشكى,

کارزار بین‌المللی در محکومیت حمله جنایتکارانه موشکی و تأمین حفاظت و امنیت لیبرتی

-

تظاهرات اشرف نشانان درآلمان درمحکومیت حمله به لیبرتی
تظاهرات اشرف نشانان درآلمان درمحکومیت حمله به لیبرتی
در اولین روز پس از حمله به لیبرتی هموطنان در شهرهای اروپا، آمریکا، در محکومیت این حمله جبوبانه تظاهرات و آکسیونهای اعتراضی برگزار کردند. در تظاهرات و آکسیون ها
اشرف‌نشانان خواهان حفاظت و امنیت ساکنان لیبرتی شدند. آنان همچنین با سردادن شعارهایی علیه خامنه‌ای جنایتکار و دست‌نشانده مزدورش در عراق نوری مالکی، خشم و انز جارشان را از این عمل بزدلانه ابراز داشتند. خلاصه‌یی از تظاهرات وآکسیونهای اشرف‌نشانان در اولین روز حمله به لیبرتی به شرح زیراست:
اشرف‌نشانان در واشینگتن، در تظاهرات خود علیه ولی‌فقیه جنایتکار رژیم ایران و مالکی شعار می‌دادند و خشم و انزجار خود را از حمله به لیبرتی و به‌شهادت رسیدن سه شهید قهرمان مجاهد خلق ابراز داشتند. آنان همچنین خواستار اقدام دولت آمریکا برای تأمین حفاظت و امنیت لیبرتی بودند.
در آلمان نیز هموطنان در تجمع در یکی ازخیابانهای برلین، خشمشان را از این حمله وحشیانه ابراز داشتند و از دولت آمریکا و سازمان ملل خواستار اقدام جدی در زمینه تأمین امنیت و حفاظت از لیبرتی بودند. در تظاهرات هموطنان در برلین اطلاعیه اتحادیه جوامع ایرانی درآلمان به شرح زیر قرائت شد: ”اتحادیه جوامع ایرانی درآلمان این جنایت و این سکوت خیانتبار را به‌شدت محکوم می‌کند. بدانید که ما از آرمان آزادی مردم ایران کوتاه نمی‌آییم و به‌همراه فرزندان قهرمان مردم ایران با ارتش آزادی، آزادی را به مردم قهرمان ایران بازمی گردانیم. زنده باد آزادی- درود بر رجوی“
اشرف‌نشانان در ژنو نیز در تظاهراتشان بی‌عملی آمریکا و سازمان ملل در مورد تأمین حفاظت و امنیت مجاهدان لیبرتی را محکوم کردند و این جنایت را نتیجه این بی‌عملی دانستند. آنان همچنین برتعهدشان بر ادامه راه شهیدان قهرمان تأکید کردند.
هموطنان در فرانسه نیز بر عزم و اراده‌شان برادامه کارزار تأکید کردند و با محکوم کردن جنایت بزدلانه عوامل خامنه‌ای و مالکی در لیبرتی، خواستار تأمین حفاظت و امنیت ساکنان لیبرتی شدند. هموطنان آزاده در اتاوا پایتخت کانادا سیاست مماشات با رژیم ملایان را محکوم کردند و مماشات با این رژیم را همدستی در جنایتهای آخوندها در حق مجاهدان لیبرتی و مقاومت ایران دانستند. این هموطنان همنچنین با ستایش مقاومت قهرمانانه مجاهدان در لیبرتی شعار می‌دادند: ”بمباران، قتل‌عام دیگر اثرندارد، مالکی آدم کش راه فرار ندارد“ ء هموطنان با شعارشان علیه مالکی بر قطعیت حضور او در پیشگاه عدالت و مجازات تأکید داشتند.
درتورنتو کانادا نیز حامیان مقاومت با شعار ”مرگ براصل ولایت‌فقیه زنده باد ارتش آزادی“ ، برعزم و ادامه راهشان در حمایت از فرزندان مجاهد و قهرمان مردم ایران در لیبرتی پای فشردند و روز سرنگونی ملایان توسط ارتش آزادی را نوید می‌دادند.
اشرف‌نشانان در لاهه پایتخت هلند، بروکسل پایتخت بلژیک، یوتوبوری در سوئد و آرهوس در دانمارک نیز با شعارهای انقلابی و مردمی خود جنایت مزدوران مالکی در لیبرتی را محکوم کردند، مضامین شعارهای هموطنان در این شهرها نیز در محکومیت بی‌عملی در تأمین حفاظت و امنیت لیبرتی و مماشات با رژیم آخوندی بود.
در ششم دی ماه نیز هموطنان و اشرف‌نشانان در کشورهای مختلف در اعتراض به این حمله جنایتکارانه مزدوران رژیم آخوندی در عراق، با تظاهرات درکشورهای مختلف خشم و نفرتشان را از این حمله بزدلانه ابراز داشتند.
هموطنان و اشرف‌نشانان در واشینگتن در تظاهراتی با شعارهایی نظیر ”حمله، کشتار و موشک دیگر اثرندارد با عزم صد برابر کارزار ادامه دارد“ انزجارشان را از این حمله ابراز داشتند و بر عزم و اراده‌شان در حمایت از مجاهدان لیبرتی و ادامه کارزار تا تحقق خواسته‌هایشان یعنی تأمین حفاظت و امنیت لیبرتی تأکید کردند. اشرف‌نشانان در واشینگتن همچنین خواستار اقدام دولت آمریکا و شخص جان کری برای تأمین حفاظت از مجاهدان لیبرتی شدند.
اشرف‌نشانان در انگلستان نیز در تظاهرات خود در لندن با شعارهای ”نه حمله، نه کشتار، نه موشک دیگر اثرندارد. عدالت پیروز است کارزارادامه دارد“. ، ”با عزم صد برابر کارزار ادامه دارد“ از آمریکا خواستند تا به تعهدش در زمینه حفاظت از ساکنان لیبرتی عمل کند. آنان همچنین به بی‌عملی دولت آمریکا اعتراض داشتند و این بی‌عملی را محکوم کردند. هموطنان در انگلستان همچنین اعلام کردند با عزم و اراده‌ای بیش از گذشته به کارزارشان در حمایت از مجاهدین لیبرتی ادامه می‌دهند تا روزی که عدالت در مورد جنایتکارانی که علیه مجاهدین توطئه می‌کنند محقق شود.
در برلین پایتخت آلمان تظاهر کنندگان و پشتیبانان مقاومت ایران با گرامیداشت یاد شهدای حمله به لیبرتی و با در دست داشتن عکسهای مجاهدین قهرمان محمد جواد صالح تهران، عباس نامور و محمود برنافر سه شهید قهرمان حمله اخیر به لیبرتی، برتداوم راه این شهدای پاکباز تأکید کردند.
اشرف‌نشانان در برلین شعار می‌دادند: ”مجاهد شهیدم قسم به خون پاکت راهت ادامه دارد“. یاران مقاومت درآلمان همچنین این حمله جنایتکارانه را لکه ننگی بردامان ولی‌فقیه جنایتکار و مالکی مزدور دست‌نشانده‌اش در عراق دانستند و شعار می‌دادند: ”خامنه‌ای مالکی ننگ به نیرنگتان خون شهیدانمان می‌چکد از چنگتان“ ، ”تهاجم موشکی نتیجه جنایت مالکی است“. آنان همچنین بی‌عملی سازمان ملل و دولت آمریکا خصوصاً شخص بان کی‌مون و اوباما را محکوم کرده و تعهد سازمان ملل و آمریکا در زمینه حمایت از ساکنان لیبرتی را گوشزد کردند.
مضامین شعارهای هموطنان و اشرف‌نشانان در کانادا نیز مشابه شعارهای حامیان مقاومت در آمریکا، انگلیس و آلمان بود و هوای سرد و یخبندان کانادا، اشرف‌نشانان را از وظیفه ملی و انقلابی خود بازن داشت، آنان در شعارهای خود، برتداوم راه خود تا تأمین حفاظت از مجاهدان لیبرتی پافشاری کردند.
در کپهناک پایتخت دانمارک اشرف‌نشانان با شعارهای کوبنده خود ”مالکی شرمت باد شرمت باد“.. جنایت مزدوران حکومت مالکی درحق ساکنان لیبرتی را محکوم کردند و از دولت اوباما خواستار اقدام عملی برای حفاظت از مجاهدان در لیبرتی بودند.
یخبندان در سوئد نیز مانع نشد که پس از حمله به لیبرتی اشرف‌نشانان را از تجمع در خیابانهای استکهلم و یوتوبوری بازدارد. هموطنان در سوئد در ادامه کارزارشان برای حمایت تأمین حفاظت از لیبرتی، خشم و تنفرشان از این حمله بزدلانه را با شعار ”مرگ بر خامنه‌ای مرگ بر مالکی“ ابراز داشتند و بی‌عملی دولت آمریکا را نیز محکوم کردند. اشرف‌نشانان در سوئد همچنین با در دست داشتن عکسهای شهدای حمله اخیر به لیبرتی، با این شهدای قهرمان مجاهد خلق تجدیدعهد کردند تا گرفتن انتقام خون پاک این شهیدان دمی از کوشش و تلاش باز نایستند.
یاران مقاومت در ایتالیا نیز با تجمع در یکی ازخیابانهای رم این حمله جنایتکارانه را محکوم کردند و از آمریکا و سازمان ملل خواستار اقدام جدی برای حفاظت از مجاهدان لیبرتی شدند و با شهدای قهرمان لیبرتی تجدیدعهد کردند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات