پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

-

متهم کردن مجاهدین! نعل وارونه ولی‌فقیه ارتجاع پس از ترکیدن بادکنک داعش و القاعده در عراق

-

وزارت بدنام اطلاعات
وزارت بدنام اطلاعات
ولی‌فقیه زهر خورده ارتجاع، پس از ترکیدن بادکنک داعش و القاعده در عراق که در پی افشاگری و ایستادگی عشایر و مردم به‌پاخاسته عراق صورت گرفت، با یک فقره نعل وارونه، طبق معمول از فرط درماندگی عقربه را از طریق سایت رسمی اطلاعات گشتاپوی آخوندی به جانب مجاهدین چرخاند و ادعا کرد:
«پس از آغاز ناآرامیها در سوریه، رویه تبلیغاتی... .. رجوی این شد که دروغی به نام جنگ مردم سوریه با حکومت اسد را ترویج کند»!
«کار به آنجا رسیده است که ترکیه که حامی مخالفان اسد بود، اکنون در یک فرافکنی انفعالی مدعی ارتباط داعش (دولت اسلامی عراق و شام) با حکومت اسد شده و خواهان خروج آنها شده است».
گشتاپوی آخوندی می‌افزاید که مجاهدین «حتی یک بار هم (از ترس عربستان) حاضر به اعتراف بر حضور چنین نیرویی در سوریه نشدند و هم‌چنان به وارونه نمایی مشغولند»!
و «حالا نوبت به حضور جریان داعش در عراق و انکار» آن رسیده است. مجاهدین طوری از «تعارض عشایر استان الانبار با دولت مالکی سخن می‌گویند که‌گویی هیچ جریانی به نام داعش و القاعده وجود ندارد»!
به گفته ولی‌فقیه ارتجاع و گشتاپوی تحت کنترل او مجاهدین «در صدد تعریف نقش مناسبی برای خود در راستای سیاست جنگ‌افروزانه عربستان و اسرائیل» هستند تا از این رهگذر نظر مساعد عربستان را برای حمایتهای بیشتر از خود جلب نماید. این در حالیست که همه جریانها و شخصیتهای ملی عراق در نزد دبیرکل ملل‌متحد و مقامات آمریکایی گواهی داده‌اند که داعش و القاعده در عراق بدون رژیم آخوندها هیچ موجودیت مستقلی ندارد.
یادآوری می‌کنیم که ولی‌فقیه زهر خورده در یک نعل وارونه دیگر روز گذشته در رسانه‌های آخوندی با سفاهتی بی‌مانند روز گذشته ادعا کرد که یک هیأت پنج نفری از مجاهدین در مراسم تدفین اریل شارون شرکت داشته‌اند. رژیم ضمناً بدین وسیله می‌خواهد درز گرفتن ظریف شعر و شعارهای ضداستکباری را بپوشاند و عدم انتشار آخرین سند زهر خوران اتمی را حتی ازچشم نمایندگان مجلس ارتجاع که خواهان آن هستند، تحت الشعاع قرار بدهد
از سوی دیگر ولی‌فقیه ارتجاع محمد جواد ظریف وزیر خارجه رژیم را موظف کرد تا در مذاکرات اتمی در ژنو به یکی از مهمترین موضوعات دستگاه دیپلوماسی رژیم که تعیین‌تکلیف مجاهدین است، بپردازد. رسانه‌های رژیم درباره سفر ظریف به ژنو نوشتند: «بر این اساس به نظر می‌رسد یکی از مهمترین موضوعات دستگاه دیپلوماسی کشورمان در این سفر باید موضوع مجاهدین و تعیین تکلیف این فرقه باشد، فرقه‌ای که طبق آمار و اطلاعات مستند، جنایاتش نه تنها متوجه ملت شریف ایران، که متوجه بسیاری از ملتهای منطقه از جمله مردم عراق، کردها، ملت مظلوم سوریه وغیرو بوده است».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات