پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

قتل عام 67,

سوز و گداز آخوند مسیح مهاجری از پخش نوار منتظری و وحشت از سرنگونی

-

قتل عام زندانیان سیاسی در سال 67
قتل عام زندانیان سیاسی در سال 67
آخوند مسیح مهاجری گرداننده روزنامه موسوم به جمهوری اسلامی در یادداشتی در این روزنامه نسبت به پخش نوار منتظری درباره دستور خمینی جلاد برای اعدام زندانیان سیاسی مجاهد و مبارز در سال 67 سوز و گداز کرد و نسبت به باندهای درونی رژیم نسبت به سرنگونی نظام آخوندی هشدار داد.

وی از جمله با هشدار به باندهای رژیم در رابطه با این موضوع نوشت که ”شما کافی است فقط به این یک ترفند کاملاً سیاسی کارانه توجه کنید “که نوار ”به اصطلاح افشاگرانه اهدایی شما “توسط دشمن درست چند روز پس از دیدار محمود عباس با مریم رجوی و حضور و و سخنرانی سعودالفیصل در مراسم مجاهدین در پاریس، پخش شد و ”آیا همین واقعه نباید به اندازه کافی به شما هشدار بدهد و شما را از بیراهه‌یی که در آن قرار گرفته‌اید باز گرداند؟ !“ .

آخوند مسیح مهاجری به جنگ گرگها اعتراف کرد و افزود: «دشمن تلاش می‌کند اساس را زیر سؤال ببرد و سلطه خود را به کشور برگرداند و درست در همین زمان، عده‌یی به جای آن که متحد شوند و حملات دشمن را دفع کنند، به جان همدیگر افتاده‌اند و با دعواهای سیاسی و خانگی به دشمنی که برای تصاحب خانه و بیرون راندن طرفین دعوا برنامه‌ریزی کرده است کمک می‌کنند. این وضعیّت، مصداق شعر معروف سعدی است که: «یکی بر سر شاخ و بُن می‌برید…» .

وی در وحشت از سرنگونی گفت: «تردیدی وجود ندارد که دشمنان خارجی و بیگانگان کوچک‌تر از آن هستند که بتوانند به اهدافشان برای براندازی نظام جمهوری اسلامی حتی نزدیک شوند اما به این شرط که خودی‌هایی که بر شاخ نشسته‌اند درصدد بریدن بُن نباشند ».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات