پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

قتل عام 67,تشدید سرکوب ,

تهدیدات مشاور سپاه پاسداران خامنه‌ای برای سرپوش گذاشتن بر نسل‌کشی مجاهدین در سال ۶۷

-

قتل عام 30000 زندانی سیاسی در سال 67 توسط دژخیمان خمینی ضد بشر
قتل عام 30000 زندانی سیاسی در سال 67 توسط دژخیمان خمینی ضد بشر
به گزارش رسانه‌های داخلی و خارجی، احمد منتظری فرزند آقای منتظری به‌خاطر انتشار نوار صوتی مربوط به قتل‌عام ۶۷، از سوی قضاییه و سپاه پاسداران خامنه‌ای به جاسوسی و تبانی با عربستان و مجاهدین متهم شده است.

رسانه‌های حکومتی با درج اظهارات پاسدار مقدم فر مشاور فرمانده کل سپاه خامنه‌ای نوشتند: «مقدم‌فر با اشاره به نفوذ (مجاهدین) در بیت آیت‌الله منتظری و تأثیر این نفوذ در مواضع ایشان، تأکید کرد: انتشار چنین فایل ناقصی توسط آقای احمد منتظری نشان داد که متأسفانه هنوز جای پای (مجاهدین) در بیت آقای منتظری دیده می‌شود و ریشه‌کن نشده است.

رادیو بین‌المللی فرانسه نیز گزارش داد: حمیدرضا مقدم فر، مشاور رسانه‌یی سپاه پاسداران، در واکنش به نشر فایل صوتی اظهارات آیت‌الله منتظری علیه اعدام‌های زندانیان سیاسی سال ۶۷ فرزند وی، حجت الاسلام احمد منتظری، را به وابستگی به سرویسهای جاسوسی آمریکا و انگلیس و سازمان مجاهدین خلق ایران متهم کرد.

این رسانه فرانسوی افزود: در پاسخ به این اتهامات احمد منتظری تأکید کرده است که فایل صوتی آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۱۳۶۷ حاوی هیچ نکته تازه‌یی نبوده که پیشتر در اسناد مکتوب آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ نیامده باشد. افزون بر این، به گفته احمد منتظری، ائتلاف عربستان و سازمان مجاهدین خلق ایران را نه فایل صوتی آیت‌الله منتظری در محکومیت کشتار زندانیان سیاسی سال ۶۷، بلکه کسانی تقویت کردند که از دیوار سفارتخانه عربستان در تهران بالا رفتند.

پاسدار سرتیپ رمضان شریف مسئول روابط عمومی کل سپاه پاسداران خامنه‌ای در واکنشی ترسان پس از انتشار اظهارات آقای منتظری علیه قتل‌عام مجاهدین زندانی، مدعی شد: «برخی کشورها در پی احیای این گروه برای مقابله با نظام اسلامی ایران هستند... دشمنان ما می‌خواهند از دریچه ماهواره، اینترنت و فضای مجازی، بین مردم ایران و فرهنگ دینی فاصله بیاندازند.

وی با سوزش از این‌که ولایت خامنه‌ای به‌عنوان اصلی‌ترین دولت حامی تروریسم شناخته می‌شود، به نحو ابلهانه‌یی اضافه کرد: «تلاش دولتهای حامی تروریسم برای راه‌اندازی نمایش‌های خیابانی با حضور چهره‌های... منطقه و اروپا و آمریکا، نخواهد توانست آنها را زنده کند» .

آخوند علیخانی ازاعضای پیشین مجلس ارتجاع با سوز و گداز از کارزار جهانی اشرف‌نشانها علیه اعدامها و قتل‌عام زندانیان سیاسی مدعی شد: تحرکات اخیر (مجاهدین) با پخش فایل صوتی آیت‌الله منتظری بی‌ارتباط نیست.

وی در مورد قتل‌عام وحشیانه مجاهدین زندانی در سال ۶۷ گفت: به اعتقاد من برخورد نظام با (مجاهدین) ، یک اقدام صحیح و به حق بود...

وی با سوز و گداز از گردهمایی مقاومت و تحولات سیاسی، افزود: اجلاس اخیر فرانسه به قول خودشان یک نمایش قدرت‌نمایی بود و بعد از آن نیز شاهد بودیم که با محمود عباس دیدار کردند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات