پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

قتل عام 67,اختلافات سیاسی در ایران,

جوشش خون شهدای قتل‌عام ۶۷ و ادامه بحران در مجلس رژیم + کلیپ

-

 -
-
 
 
 
 
 
 
 
مجلس رژیم روز سه‌شنبه ۹شهریور نیز به‌خاطر نامه علی مطهری به پورمحمدی از دژخیمان هیأت مرگ خمینی جلاد در قتل‌عام ۶۷به‌شدت متشنج شد. در این جلسه، 35تن از اعضای مجلس ارتجاع طی نامه‌یی خواهان برکناری علی مطهری از نایب رئیسی شدند.

در این جلسه مجلس بخشهایی از نامه خمینی جلاد به آقای منتظری که حاکی از شدت غیظ دیو جماران است خوانده شد که در آن خمینی آقای منتظری را به‌خاطر اعتراض به قتل‌عام مجاهدین مظلوم زندانی مورد عتاب قرار می‌دهد و هم‌چون فرعون که در جایگاه خدا نشسته آقای منتظری را به سوختن در آتش قعر جهنم تهدید می‌کند.

بخشهایی از جنگ و جدال مجلس مهره‌های خامنه‌ای و باند رقیب آنها در مجلس ارتجاع که با ردیف کردن انواع جعلیات و دروغبافی پرغیظ و کین علیه مجاهدین همراه است و منتهای ترس و وحشت تمامیت نظام آخوندی را از اثبات مظلومیت مجاهدین و برملا شدن شقاوت و خونریزی رژیم ولایت فقیه را به نمایش می‌گذارد، دقت کنید:
نقوی حسینی: ماده 24 بند 11 نسبت به مواضع نایب‌رئیس محترم مجلس شورای اسلامی.

هنوز از ایام شهادت پدر والا مقام نایب‌رئیس محترم مجلس عبور نکردیم که توسط همین منافقین به خاک و خون کشیده شد.

اظهارات نایب‌رئیس محترم مجلس در جایگاه نایب‌رئیسی یعنی مواضع مجلس این مجلس فرزندان حضرت امام هستند این مجلس سربازان ولایت هستند؛ بیان حضرت امام خطاب به منتظری را می‌خوانم:
به قدری مطالبی که می‌گفتید دیکته شده منافقین بود که من فایده‌ای برای جواب دادن به آنها نمی‌بینم؛ مثلاً در همین دفاعیه شما از منافقین تعداد بسیار معدودی که در جنگ مسلحانه علیه اسلام و انقلاب محکوم به اعدام شده بودند را منافقین از دهان و قلم شما به آلاف و الوف رساندند و می‌بینید چه خدمت ارزنده‌ای به استکبار کرده‌اید.

در بند چهارم همین نامه می‌فرمایند نامه‌ها و سخنرانیهای منافقین که به‌وسیله شما از رسانه‌های گروهی به مردم می‌رسید ضربات سنگینی بر اسلام و انقلاب زد و موجب خیانتی بزرگ به سربازان گمنام امام زمان و خونهای پاک شهدای اسلام و انقلاب گردید.

برای این‌که در قعر جهنم نسوزید به اشتباه خود اعتراف کنید اینها موازین حضرت امام هست در قبال حمایت از چنین گروهکی.

مردم فراموش نمی‌کنند که در عملیات مرصاد و در هشت سال دفاع مقدس همه منافقین جاسوس و ستون پنجم دشمن بودند ستون پنجم صدام بودند؛ مستحق نیست امروز نایب‌رئیس محترم مجلس چنین مواضعی رو در قبال این گروهک تروریستی داشته باشه در شرایط بین‌المللی که استکبار جهانی اون فایل صوتی کذایی رو منتشر میکنه تا بهره‌برداری بکنه لذا تقاضا می‌کنم هیأت رئیسه محترم مجلس همکاران من در مجلس موضعی قاطع انقلابی و شفاف داشته باشند.

مطهری، نایب رئیس مجلس رژیم 9 شهریور 95:
عرض کنم که ببینید کل حرف من در اون نامه چی بوده؟ بنده گفتم وقتی که یک سوالی برای برخی از اذهان مردم پیدا شده که شاید نزدیک به یکماهه این موضوع مطرحه چه در داخل چه در رسانه‌های خارجی مسئولان بیایند توضیح بدهند به‌جای شعار دادن درباره این‌که منافقین جنایتکارند و عزيمت امام و اینها این‌که روشنه اینها توضیح واضحاته بیائید پاسخ بدهید بگید آقا در اجرای حکم امام در سال 67 با کمال احتیاط عمل شده حکم هم حکم شرعی بوده و هیچ ظلمی به کسی نشده و یا این‌که حالا اگر کسانی اعتراضی دارند اعلام کنند ما بررسی می‌کنیم پیگیری می‌کنیم اگر قصوری شده باشه جبران می‌کنیم پرونده رو ببندید این‌قدر شعار ندهید، 10-15نفر از مسئولان کشور صحبت کردند و همه فقط درباره جنایتکار بودن منافقین این رو که ما می‌دانیم منی که پدرم رو اینها خود اینها ترور کردند من بیایم از منافقین دفاع می‌کنم؟ بعد هم شما اگر دلسوز نظام هستید اینکارهایی که شما کردید به‌نفع نظام بود یا اگر اینکارها رو نمی‌کردید؟ و بنده گفتم روش دفاع از نظام و تلاش برای استحکام نظام این روش بهتر از اینکارهایی که شما میکنید که هم‌چنان این سؤال هم‌چنان برای ذهن خیلی از مردم باقی بماند ما گفتیم آقا بیائید توضیح بدهید پرونده رو ببندید؛ آقای ‌پورمحمدی هم خب آمدند اتفاقاً ایشون هم توضیح دادند تا حدودی ما هم ازشون تشکر می‌کنیم بنابراین من نمی‌فهمم این حساسیت عجیب و غریبی که این آقایون پیدا کردند یعنی چی؟ من سر در نمی‌آورم جز این‌که مقاصد سیاسی داشته باشند هیچ هدف دیگری برای من متصور نیست خیلی ممنون.

پزشکیان: متشکرم (ادامه جلسه مجلس)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات