پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

سوريه,

مریم رجوی: رئیس‌جمهور «مدره» ملایان با بیشرمی متقاضی کشتار مردم محاصره شده حلب با برچسب تروریستی است

-

اطلاعیه شورای ملی مقاومت
اطلاعیه شورای ملی مقاومت
آخوند روحانی، رئیس‌جمهور به‌اصطلاح «مدره» فاشیسم دینی حاکم بر ایران در اجتماع شماری از مزدوران و حقوق بگیران رژیم خواستار ادامه کشتار مردم حلب شد. وی از این‌که برخی «دولتهای اسلامی» از موفقیتهای «مردم و ارتش» سوریه در کشتار مردم حلب ابراز نگرانی و ناراحتی می‌کنند، انتقاد کرد و گفت: برخی از «دولتهای اسلامی نگران سرنوشت تروریستها و به‌دنبال سالم خارج شدن آنها از حلب هستند» (رسانه‌های حکومتی- 27آذر 1395).

خانم مریم رجوی، رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت ایران، اظهارات روحانی رئیس‌جمهور به‌اصطلاح مدره آخوندها را که با بیشرمی متقاضی کشتار جمعی مردم حلب است، مشارکت در فجیع‌ترین جنایت جنگی و جنایت علیه بشریت در قرن بیست و یکم توصیف کرد که پاسداران و شبه‌نظامیان مزدورش مشغول اجرای آن در سوریه هستند. اظهارات روحانی آن روی سکه کارشکنیهای مستمر پاسداران و شبه‌نظامیان مزدور در حلب و مناطق اطراف آن برای جلوگیری از انتقال محاصره‌شدگان است. کارشکنی‌هایی که همه روزه جان شمار بیشتری از مجروحان و بیماران و زنان و کودکان را می‌گیرد.

در همین حال آخوند محمدی گلپایگانی رئیس دفتر خامنه‌ای گفت: «سرنوشت جنگ در سوریه با سرنوشت ما گره خورده است». وی با ابراز تأسف از نجات شماری از مردم حلب تحت عنوان «بازماندگان داعش» گفت که رژیم «ایران وظیفه دارد از (رژیم) سوریه حمایت کند» والا ما «مجبور بودیم پشت خطوط مرزی خودمان» بجنگیم.

دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
29آذر 1395 (19دسامبر 2016)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات