پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

زندانیان سیاسی,

پیام زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند به‌مناسبت سالگرد ۱۹بهمن ۱۳۶۰ شهادت اشرف و موسی

-

زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند
زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند
”ما سعی خواهیم کرد فلسفه و پیام عاشورا را دریابیم و از آن به‌عنوان راهنمای عمل و زندگی بهره بگیریم.

هم می‌دانیم که جهان عاشورا، یک پدیده خلق الساعه نبوده، بلکه نقطه اوج جنبشی بود که کاملاً حساب شده و در هر گام و هر قدم آن و هر لحظه آن فکر و اندیشه نهفته بود. جنبشی بود با خط مشی کاملاً معین و معلوم، جنبشی بود که، رهبری آن را در کمال روشنی و روشن‌بینی پیش می‌برد“.

در حالی خاطره حماسه 19بهمن 60 ”عاشورای مجاهدین “را گرامی می‌داریم که نزدیک 5ماه از هجرت بزرگ و حماسه‌آفرین و پیروزمند مجاهدان اشرفی از لیبرتی را پشت سر گذاشته‌ایم.

در 19بهمن 60، اشرف و سمبل زنان مجاهد خلق، اشرف رجوی و سردار کبیر خلق موسی خیابانی به همراه تعدادی از فرماندهان والامقام مجاهدین، با ایستادگی تمام‌عیار و نثار خون پاکشان در راه آزادی خلق در زنجیرشان، به خمینی جنایتکار و سپاه جهل و جنایتش اعلام کردند، مجاهدین تا آخرین قطره خون خود، در مقابل ظلم و ستم می‌ایستند و مطمئن باش که این خونها باعث باروری و رشد شجره طیبه مجاهد خلق می‌شود و ریشه دیکتاتوری بنیادگرای تو را می‌خشکاند.

ثمره خون پاک اشرف و موسی و دیگر یارانشان و 120هزار شهید دیگر بیش از 30هزار شهید قتل‌عام شده در سال 67 با آموزه‌های مسعود و انقلاب مریم در مجاهدین اشرفی تبلور یافت و اینک این سمبل‌های مقاومت و ایستادگی به‌عنوان راهنمای عمل و الگو و نمونه برای همه ما ایرانیان قرار دارند.

و اینک فریاد همه ایرانیان آزادیخواهی است که: یا اباعبدالله و یا ما مجاهدین خلق، انی سلم لمن سالمکم و حرب لمن حاربکم الی یوم القیامه و لعن الله آل زیاد و آل مروان و آل خمینی و آل خامنه‌ای.

ای اباعبدالله و ای مجاهدین خلق من تا قیامت در دوستی و صلحم با هر که با شما صلح است و در جنگ و جهادم با هر که با شما در جنگ است، ”در هر زمان و هر مکان “خدا لعنت کند آل زیاد بن ابی سفیان و آل مروان حکم و آل خمینی و آل خامنه‌ای را.

گرامی باد یاد و خاطره سمبل زن مجاهد خلق اشرف رجوی و سردار کبیر خلق موسی خیابانی و دیگر شهدای 19بهمن 60

مرگ بر اصل ولایت‌فقیه
زنده باد ارتش آزادیبخش ملی ایران
زندانی سیاسی ابوالقاسم فولادوند
زندان گوهردشت ۹۵.۱۱.18.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات