پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

دخالتهاى سپاه پاسداران در كشورهاى منطقه,

القدس العربی: مجاهدین خلق ۱۴ قرارگاه فرماندهی و آموزشی سپاه قدس در ایران را افشا کرد

-

کنفرانس مطبوعاتی علیرضا جعفرزاده - افشای سپاه قدس
کنفرانس مطبوعاتی علیرضا جعفرزاده - افشای سپاه قدس
القدس العربی چاپ (فلسطین) نوشت: «برای اولین بار سازمان اپوزیسیون مجاهدین خلق ایران 14 قرارگاه فرماندهی و آموزشی نیروهای غیرایرانی شبه‌نظامی وابسته به تهران را در خاک ایران افشاء کرد. از جمله مقر ستاد فرماندهی آموزش مزدوران خارجی وابسته به ”فیلق قدس“ سپاه پاسداران...

الشرق عربستان نوشت:”داعش و نیروهای سپاه دو روی یک سکه هستند و مبارزه با تروریسم با مقابله با تهران محقق می‌شود.
علیرضا جعفرزاده عضو دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا گفت الآن زمان حسابرسی از رژیم آخوندی به‌خاطر ارتکاب جنایت علیه مردم ایران و خلقهای منطقه است و کشتار 120هزار تن از اعضاء اپوزیسیون ایران است...

الخلیج آنلاین (عربستان با عنوان رژیم ایران 14 قرارگاه را برای آموزش هسته‌های ”تروریستی“ دایر کرده است نوشت: روزنامه واشینگتن تایمز آمریکا، گزارش داد اپوزیسیون ایران ایجاد شبکه‌یی شامل بیش از 14 قرارگاه در داخل ایران که به مأموریت آموزش عناصر و هسته‌های ”تروریستی“جنگجویان خارجی مشغول می‌باشند را افشاء کرد... .

و الخلیج (روزنامه الکترونیکی سعودی) نوشت: «گزارش پرده از انواع برنامه‌های موشکی رژیم ایران و طرحهای شبکه‌های تروریستی آن و مقرات نظامی‌اش برمی‌دارد.

مقاومت ایران کنفرانسی در واشینگتن برگزار کرد که طی آن مراکز فرماندهی و آموزشی مزدوران خارجی نیروی سپاه پاسداران را افشاء کرد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات