پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

روابط ایران آمریکا,

آمریکا متعهد به مبارزه با تروریسم تحت نام اسلام است

-

سخنرانی مایک پنس در کنفرانس امنیتی مونیخ
سخنرانی مایک پنس در کنفرانس امنیتی مونیخ
آمریکا متعهد است که رژیم ایران هرگز به تسلیحات اتمی دست نیابد. این تأکید مایک پنس معاون رئیس‌جمهور آمریکاست. گزارشی از فاکس نیوز2اسفند95:
معاون رئیس‌جمهور مایک پنس در جریان سفر به آلمان و شرکت در کنفرانس امنیتی مونیخ گفت:
وزیر جیمز ماتیس از وزارت دفاع و وزیر جان کلی از امنیت داخلی من را همراهی می‌کنند. همچنین همراه ما هیأت عالیرتبه‌ای از سناتورها و نمایندگان کنگره به‌ریاست سناتور جان مک‌کین حضور دارند.

رئیس‌جمهور آمریکا انتظار دارد متحدانمان به حرف خود پایبند باشند، تا تعهد خود را به انجام رسانند. اکنون زمان آن است که کار بیشتری انجام دهیم.

ما باید باهم شانه زیر بار این مسئولیت بدهیم، زیرا تهدیدهایی که با آن مواجهیم رشد کرده و هر روز تغییر می‌کنند، جهان اکنون مکان خطرناکتری از زمان سقوط کمونیسم در یک ربع قرن پیش است. تهدیدات ایمنی و امنیتی در سراسر جهان گسترش یافته، از ظهور تروریسم افراطی اسلامی تا تهدیدهایی که از طرف رژیمهای ایران و کره شمالی وجود دارد و مسائل دیگری که امنیت زندگی ما را تهدید می‌کنند.

ظهور دشمنان جدید و قدیمی نیازمند پاسخی قدرتمند از طرف تمامی ماست، ...

امروز رژیم ایران اصلی‌ترین حامی تروریسم به بی‌ثبات کردن خاورمیانه ادامه می‌دهد و لغو تحریمها به آن کمک کرده به فعالیتهای بی‌ثبات کننده‌اش ادامه بدهد.

بگذارید روشن کنم، تحت ریاست دونالد ترامپ، آمریکا کاملاً متعهد است که تضمین کند رژیم ایران هرگز به تسلیحات اتمی دست نخواهد یافت.

در منطقه در سراسر خاورمیانه تروریسم افراطی اسلامی پناهگاه‌های امنی پیدا کرده است و منابع گسترده‌یی به‌دست آورده که به آنها اجازه می‌دهد حملاتی را در این‌جا در اروپا انجام دهند و به حملاتی در آمریکا ترغیب کند. ما باید به کمک متحدانمان با این تهدید برخورد کنیم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات