پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

نمايش انتخابات رياست جمهورى ,اختلافات سیاسی در ایران,

عضو مجلس ارتجاع: احمدی‌نژاد جریان خطرناکی است که اگر جلویش گرفته نشود ایران را آب خواهد برد

-

محمد قصیم عثمانی، عضو مجلس ارتجاع از بوکان
محمد قصیم عثمانی، عضو مجلس ارتجاع از بوکان
محمد قصیم عثمانی، عضو مجلس ارتجاع از بوکان در یک درگیری باندی در آستانه نمایش انتخابات پاسدار احمدی‌نژاد را جریانی خطرناک نامید که اگر جلویش گرفته نشود ایران را آب خواهد برد.
وی که امروز در صحن علنی مجلس ارتجاع سخنرانی می‌کرد گفت: «نافرمانی احمدی‌نژاد از توصیه رهبری، فتح باب فتنه‌ای جدید است و یک جریان خطرناک به‌دنبال تغییر ساختار و زیر پا گذاشتن قانون اساسی است. وقتی رئیس‌جمهور گذشته کاندیدا می‌شود و به توصیه رهبری اعتناء نمی‌کند، از مردم چه انتظاری می‌توان داشت. الناس علی دین ملوکهم. امروزه مدافعان و هواداران احمدی‌نژاد دیگر اصول‌گرایان نیستند، دیگر پابرهنه‌ها نیستند، بلکه جریان اپوزیسیون و مخالفان ولایت فقیه و نظام اسلامی ما هستند، و اگر شورای نگهبان صلاحیت چنین فردی را که نماد تخطی از قانون، نماد نافرمانی به رهبری و نماد فریبکاری است، تأیید کند، هیچ چیز در این کشور باقی نخواهد ماند و امروز همه ولایتمداران کشور، اعم از اصول‌گرایان و اصلاح‌طلبان و اعتدال گرایان چشم امیدشان به شورای نگهبان است و اگر شورای نگهبان صلاحیت احمدی‌نژاد و جریانش را تأیید صلاحیت کند، بنده اولین کسی هستم که از مجلس شورای اسلامی استعفا خواهم داد و نمی‌خواهم مورد تأیید شورای نگهبانی باشم که صلاحیت ضد ولایت فقیه را تأیید کند».
وی در پایان گفت از این‌که نتوانستم مسایل حوزه انتخابی‌ام را در این فرصت عرض کنم از همه مردمانمان پوزش می‌طلبم، ولی احساس خطر می‌کردم که اگر این خطر جلویش گرفته نشه، هم بوکان و هم ایران را آب خواهد برد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات