پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

نمايش انتخابات رياست جمهورى ,زندانیان سیاسی,

فراخوان زندانیان سیاسی زندان اردبیل به تحریم نمایش انتخابات

-

پیام زندانیان سیاسی اردبیل تحریم انتخابات قلابی رژیم آخوندی
پیام زندانیان سیاسی اردبیل تحریم انتخابات قلابی رژیم آخوندی
زندانیان سیاسی زندان اردبیل طی نامه‌یی به تحریم نمایش انتخابات فراخوان دادند.

در این نامه آمده است
بسم الله الرحمن الرحیم
با سلام و احترام خدمت مردم ایران عرض می‌نماییم
از آنجایی که فلسفه انتخابات در اکثر جوامع دنیا به‌صورت شفاف و آزاد و به دور از هر نوع تبعیض اعم از قوم و زبان و مذهب و غیره بوده و به‌عنوان یک فرصت برای همه مردم به‌شمار می‌آید؛ تعیین سرنوشت ملتها به سوی پیشرفت و کمال و با طی مسیر مشخص و ایده‌آل و در برخی موارد با حضور ناظران بین‌المللی انجام می‌شود. تمام خواسته‌ها و مطالبات به حق مردم مورد توجه و احترام جدی قرار می‌گیرد که نهایتاً به پیشرفت و آزادی هر جامعه ختم می‌شود.

اما در کشور ما ایران؛ برخلاف دیگر جوامع دنیا؛ انتخابات منحصر و محدود به یک طیف سیاسی و مذهبی ‌خاص است که در هر دوره قدرت میانشان دست به دست می‌شود. در این میان به‌خاطر تبعیض رژیم؛ سایر گروهها و جریانهای و اقوام و اقلیتهای دینی و مذهبی از فرصت شرکت در این عرصه مهم ملی محروم و بی‌ نصیب می‌باشند و هیچ سهمی در اداره امور کشور ندارند.

خواسته‌های مردم هیچگاه مورد توجه قرار نگرفته و نمی‌گیرد و روز به روز بر فشارها و صدمات مختلف علیه آنها افزوده شده و در حاشیه و انزوا قرار گرفته‌اند.

پس در یک چنین فضای آشفته سیاسی و نادیده گرفتن حق مشروع مردم؛ شرکت در انتخابات هیچ مفهومی ندارد و شخصی که بایستی با رأی مردم انتخاب می‌شد از قبل مشخص شده و طبیعتاً هیچ تعهد و قدرت و اراده مستقلی از خودش در قبال خواسته و مطالبات مردم نداشته و در اجرای کشور سیاستهای کشور چه در حوزه داخلی و چه خارجی نخواهد داشت؛ و فقط در خدمت تأمین منافع باندی خودش خواهد بود که در این صورت از اداره امور کشور و رسیدگی و حل مشکلات مردم عاجز و ناتوان خواهد ماند.

حال با توجه به تشریح برخی مشکلات اساسی در خصوص انتخابات؛ ما زندانیان سیاسی در بند از شما ملت فهیم و بزرگوار کشورمان انتظار داریم با آگاهی کامل و دیدی وسیع و با احساس مسئولیت نسبت به آینده و مسائل و مشکلات کشور تصمیم و موضع صحیح و منطقی اتخاذ نمایید؛ و در انتخابات شرکت نکنید تا از اعمال و ادامه ظلم و بی‌عدالتی و اجحاف رژیم در حق مردم جلوگیری به‌عمل بیاوریم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات