پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

نیکی هیلی: مجازات رژیم ایران را به‌دلیل حمایتش از تروریسم و ناامن کردن منطقه، افزایش می‌دهیم

نیکی هیلی
نیکی هیلی
نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل‌متحد گفت:‌ «ما امدادرسانی رژیم ایران به شبه‌نظامیان تروریستی را قطع می‌کنیم، حزب‌الله یک گروه تروریستی است که مورد حمایت رژیم ایران است».

رژیم ایران و حزب‌الله با هم کار می‌کنند تا بنیادگرایی را در خاورمیانه منتشر کنند این موضوعی است که بایستی در شورای امنیت مورد بحث قرار بگیرد ولی آمریکا منتظر پاسخ نمی‌ماند. ما سپاه پاسداران و اداره اطلاعات رژیم ایران که از رژیم اسد حمایت می‌کنند را مجازات کردیم، همچنین تعدادی از گروه‌های مرتبط به آنها در بحرین را مجازات کردیم، رژیم ایران کماکان رژیمی حامی تروریسم است و ما مجازات علیه رژیم ایران را به‌دلیل حمایتش از تروریسم و ناامن کردن منطقه را افزایش می‌دهیم.

دولت آمریکا با همپیمانش تلاش می‌کنند که کمک‌رسانی رژیم ایران به گروه‌های تروریستی را قطع کنند. همه کشورهای شورای امنیت می‌بایست در مقابل رژیم ایران بایستند.

برنامه موشکی رژیم ایران امنیت منطقه را تهدید می‌کند و از همه کشورهای می‌خواهیم که قطعنامه 2231 را به اجرا در بیاورند که مانع فروش موشک و یا خرید موشک می‌شود قطعنامه 2216بایستی هرچه به رژیم ایران بر می‌گردد را مورد مجازات قرار داد و اگر رژیم ایران این قطعنامه‌ها را نقض کند باید به آن پاسخ بدهیم. ما باید رفتار خصمانه رژیم ایران وحزب‌الله را متوقف کنیم».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات