پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

دهان به دهان شدن کاندیداها در جنگ انتخابات

کاندیداهای نمایش انتخابات ریاست جمهوری رژیم
کاندیداهای نمایش انتخابات ریاست جمهوری رژیم
دهان به دهان شدن سرکردگان نظام در جنگ انتخابات نشان می‌دهد که این جنگ دارد روز به روز بالاتر می‌گیرد. آخوند رئیسی از ایجاد سالی 5/1 میلیون شغل دم می‌زند. معاون روحانی پیشاپیش کسانی را که وعدهٴ ایجاد میلیونها شغل می‌دهند به تمسخر می‌گیرد. دیگری جواب معاون روحانی را می‌دهد و همان تمسخر به خود روحانی بر می‌گرداند. با دیدن این درجه از رویارویی، می‌توان حساب کرد که تا نزدیک به یک ماه دیگر که زمان نمایش است، باندهای نظام تا چه حد دست هم را رو خواهند کرد.

جهانگیری معاون روحانی 4اردیبهشت: "اگر کسی بگوید چند میلیون شغل ایجاد می‌کنم، می خواهد مردم را فریب دهد”.

سایت حکومتی دولت بهار 4اردیبهشت: ”باید از جهانگیری پرسید، " آیا جناب آقای حسن روحانی که 4سال پیش ادعا کرده بود فقط با گردشگری می‌تواند 4 میلیون شغل ایجاد کند و معضل بیکاری را ریشه کن نماید" در پی فریب مردم بود؟”.

آری، این از وعده‌های فریبکارانهٴ تولید میلیونها شغل که در جریان زد و خورد در جنگ انتخابات، اعتراف می‌کنند که هر دو طرف فریبکار هستند.

اما یک نمونهٴ دیگر از دهان به دهان شدن. این بار میرسلیم کاندیدای مؤتلفة از دار و دسته‌های باند خامنه‌ای و زاکانی از مهره‌های این باند در مقابل یک رسانهٴ باند روحانی:
میرسلیم از باند فاشیستی مؤتلفه 4اردیبهشت: ”متأسفانه امروز برخی مسئولان تلاش می‌کنند تا با آمارسازی و دروغ‌پراکنی مردم را فریب دهند و به شعور آنها توهین کنند“.

زاکانی از باند خامنه‌ای 4اردیبهشت: ”عده‌یی با دروغ مردم را فدای اهداف خود می‌کنند. چشم خود را باز کنیم، به وعده و وعیدها دقت کنیم و دلخوش نشویم“.

سایت حکومتی ایران آنلاین 5اردیبهشت: ”آقای زاکانی باید درباره شایعات اخذ وام میلیاردی قرض الحسنه و بدون بهره از بانک گردشگری برای احداث کارخانه‌ای در حوالی سمنان یا فعالیت در حوزه داروهای خاص در جمعیت هلال احمر پاسخ دهد“.

در این نوع رو در رویی، هر طرف ثابت کرد که باند رقیب و سردمدارانش درغگو هستند، باز هم نتیجه منطقی این است که کل نظام و سردمدارانش درغگو هستند. البته درغگو بودن بالا تا پایین نظام را همه می‌دانند، اما آن چه این جا قابل‌توجه است، اعتراف خود سردمداران به آن است.

مورد بعدی رو در رو شدن دو کاندیدای باند خامنه‌ای، یعنی رئیسی و قالیباف با رئیس مجلس ارتجاع و اعضای آن بر سر وعدهٴ توزیع پول بین مردم است:
آخوند رئیسی 5اردیبهشت: ”یارانه سه دهک اول جامعه را سه برابر می‌کنم، با 5/1 میلیون شغل در سال، مسأله بیکاری را حل می‌کنیم“.

قالیباف از باند خامنه‌ای 4اردیبهشت: ”ماهانه مبلغ ۲۵۰ هزار تومان به ثبت‌نام‌کنندگان سامانه ملی کار، واریز می‌کنم“.

حضرتی عضو مجلس ارتجاع 4اردیبهشت: ”ما می‌فهمیم اگر کسی بگوید ۲۵۰ هزار تومان در ماه می‌دهم، چقدر فریب‌کاری است، یا اگر بگوید درآمد کشور را در عرض یکسال، دو برابر می‌کند. اینها وعده‌های پوچ است“.

پورابراهیمی عضو مجلس ارتجاع 4اردیبهشت: ”وعده افزایش یارانه از سوی نامزدها فریب مردم است“.

لاریجانی رئیس مجلس ارتجاع 4اردیبهشت: ”پول پخش کردن بین مردم، سیاست یک سیاستمدار صادق نیست و امروز که در ایام انتخاباتیم برخی از شعارها مطرح می‌شود که فلان مقدار پول بین مردم پخش می‌کنیم“.

در این دهان به دهان شدن هم مهره‌های نظام اعتراف کردند که وعدهٴ پول پخش کردن بین مردم تحت عنوان افزایش یارانه یا به هر شکل دیگر یک ترفند کثیف و لو رفته است، که هر دو باند به آن اشتغال دارند.

اما در این میان یک اعتراف خیلی گویا در مورد ماهیت انتخابات رژیم هست که به‌روشنی ثابت می‌کند که انتخابات در رژیم ولایت نمایشی بیش نیست. اظهارنظر این مهرهٴ باند روحانی رو بخوانیم:
زیبا کلام از باند روحانی 4اردیبهشت: ”نمی‌دانم چرا این قدر ما اصرار داریم بگوییم انتخابات یک رفراندوم برای تأیید نظام است یا نظام با انتخابات تقویت می‌شود. در دنیا اگر مردم از حکومت‌شان راضی باشند در انتخابات شرکت می‌کنند. اما در ایران این‌گونه جا افتاده است که اگر مردم شرکت کنند به این معناست که نظام را قبول دارند“.

واقعیت این است که با توجه به آنچه از زبان مهره‌ها و رسانه‌های رژیم نقل شد، این نتیجه به دست می‌آید که کاندیداها و سردمداران هر دو باند به اعتراف آشکار خودشان هم دروغگو هستند، هم فریبکار و هم در تلاشند که با پخش گوشه‌یی از پولهای چپاول شده از جیب و سفرهٴ مردم محروم و گرسنه، برای خودشان رأی بخرند که البته جز رسوایی بیشتر برایشان هیچ نتیجه‌یی ندارد، چرا که دیگر حنای فریب و شیادی آنها برای مردم به جان آمده رنگ خود را از دست داده است.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات