پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

فتنه بزرگ در راه است، به هوش باشید - نصب عکس مریم رجوی در زیر پل ستارخان + فیلم

نصب عکس مریم رجوی در زیر پل ستارخان
نصب عکس مریم رجوی در زیر پل ستارخان
 
باند خامنه‌ای در واکنش به کارزار سراسری تحریم:
فتنه بزرگ در راه است، به هوش باشید، نصب عکس مریم رجوی در زیر پل ستارخان امروز. این هم نتایج سخنان روحانی.

 
 
«تحرکات مشکوک در تهران! گزارشهای دریافتی حاکیست عکس مریم رجوی، در چند نقطه از شهر تهران دیده شده / این تصویر که می‌بینید زیر پل ستارخان می‌باشد».

آقای روحانی! وقتی به‌عنوان رئیس‌جمهور این کشور از مجاهدین و فتنه‌گران حمایت می‌کنید و طرفداران شما خونخواه مجاهدین می‌شوند، اینهم نتیجه‌اش هست که به خودشان جسارت چنین کارهایی را می‌دهند. تأسف... که مریم رجوی و یارانش را تأیید می‌کنند و خونخواه آنها شده‌اند.
 
 
ما این عکس را به‌دلیل این‌که حامیان اصلی روحانی بابت اعدامهای سال ۶۷ اعتراض کرده و از مجاهدین حمایت کرده‌اند را به روحانی و دارو دسته‌اش مربوط می‌دانیم.
(اینستا گرام فاطمیون --24اردیبهشت)
آخوند دژخیم یاسر موسوی در ورامین: حجت الاسلام رئیسی افتخار دارند که مجاهدین را اعدام کرده‌اند.

آقای روحانی، چون مریم رجوی‌ها در حمایت از شما روسری بنفش می‌پوشند، پس امروز شما نماینده منافقین هستید.

این شخصیت بزرگواری که این‌جا ایستاده، سید محرومان، افتخارشون این هستش که منافقین این ملت رو اعدام کرده... منافقین این دولت رو بواسطه رایهای ما از صحنه روزگار محو می‌کنه. حرف ما این‌جاست، حرف ما این هست که آقای رئیسی ما آمده‌ایم بگوییم که از ضربه زدن به دین در لباس دین خسته شده‌ایم. ما از نفاق و فساد خسته شده‌ایم. به‌خاطر همین از مسجد صاحب الزمان ورامین توسط مردم انقلابی ورامین فریاد می‌زنیم که خوابشون پریشون بشه، ورامین یک کلام، رئیسی والسلام.

حسام الدین آشنا مشاور آخوند روحانی: اگر قالیباف را از فیلم حذف کنید تفاوتی با برنامه‌های سیمای مجاهدین ندارد.

خبرگزاری حکومتی ایلنا: 24اردیبهشت 96
واکنش تند حسام‌الدین آشنا به مستند تبلیغاتی قالیباف

به گزارش ایلنا، حسام‌الدین آشنا در واکنش به دومین فیلم مستند تبلیغاتی قالیباف که شب گذشته از شبکه یک سیما پخش شد، در توئیتر خود نوشت:‌

«فیلم تبلیغاتی قالیباف را باید با دقت بیشتری مشاهده کرد؛ اگر صحنه‌های حضور ایشان را از فیلم حذف کنید تفاوتی با برنامه‌های سیمای مجاهدین ندارد».

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات