پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

گزارش نوبه‌ای نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم (۸)

شعبه اخذ رأی در اسلام آباد کرج
شعبه اخذ رأی در اسلام آباد کرج
به دنبال انتساب بیانیه‌یی به پاسدار قاسم سلیمانی توسط خبرگزاری ایرنا وابسته به باند روحانی، باند رئیسی واکنشهای شدیدی از خود نشان دادند. از جمله رضا روستاآزاد یک کارگزار رژیم و عضو شورای مرکزی جمنا گفت: انتساب شایعه به سردار سلیمانی اولین تخلف از سوی دولت نیست. در حال حاضر هم تخلفات دیگری هست که از سوی آنها انجام می‌شود، مثل کارناوالی که دیشب راه انداخته بودند، درصورتی‌که زمان تبلیغات به اتمام رسیده بود.
وی ادامه داد: اینها از هرچه به دستشان می‌آید چه مالی و چه کاری استفاده می‌کنند برای تخلف و نشر اکاذیب، مثل 10 میلیونی که به دهیاران دادند یا افزایش وام نخبگان به 16 میلیون و یا مشاهده کردیم که امروز صبح قاضی‌زاده هاشمی رأی خود را نشان داد. (سایت حکومتی عصر امروز ۹۶۰۲۲۹)

کسادی نمایش انتخابات رژیم به‌نقل از خبرنگاران سیمای آزادی

شاهرود: در ساعتهای بعدازظهر شعبه‌های مرکز آموزش فنی حرفه‌یی، مسجد صاحب الزمان، ستاد دبیرستان هاجر، مسجد امام شاهرود مورد بازدید قرار گرفت که شمار شرکت کنندگان در حد یکی دو نفر بودند. بعضی جاها کسی نبود. شلوغترین مکان حوزه مسجد جواد الائمه بود که با مأموران صندوق ۱۰ نفر در حوزه بودند. فضای شهر شاهرود در بعدازظهر هم خلوت بود.

بومهن از شهرهای استان تهران: ساعت 1400 شعبه اخذ رأی خالی بود

بندر موسوم به خمینی: ساعت 1500 حوزه‌های این شهر کساد هستند.

کرج: مدرسه ایزدپناه در فاصله صبح تا ظهر در نوبتهای مختلف مورد بازدید قرار گرفت؛ تعداد رأی دهندگان بسیار کم بود.

اصفهان: شعبه رای‌گیری دبیرستان دخترانه تشیع ساعت 1500مورد بازدید قرار گرفت کسی حضور نداشت.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات