پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

گزارش نوبه‌ای نمایش انتخابات ریاست‌جمهوری رژیم (۱۰)

کسادی حوزه رای در اران بیدگل
کسادی حوزه رای در اران بیدگل
وضعیت رژیم:
رأی سازی نجومی در جریان است. در حالی که در ساعت ۱۷و ۷ دقیقه خبرگزاری حکومتی ایرنا از قول سخنگوی ستاد انتخابات رژیم آمار شرکت کنندگان را «حدود ۲۰ میلیون نفر اعلام کرد»، ۱۰ دقیقه بعد خبرگزاری حکومتی ایلنا از قول همین فرد عبور از ۲۰ میلیون اعلام شد.

 
در حالی که از ساعت ۸ صبح تا ۵ونیم عصر یعنی به مدت ۹ساعت و نیم جمعیت آماری مورد ادعای وزارت کشور رژیم حدود ۲۰ میلیون نفر گزارش شده در ساعت ۱۹ و ۴۵ دقیقه یعنی ۲ساعت و یکربع بعد خبرگزاری حکومتی تسنیم نوشت: «تا ساعت ۱۹:۴۵ امروز (جمعه 29اردیبهشت) حدود 30 میلیون نفر در انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کردند».

کسادی نمایش انتخابات رژیم به‌نقل از خبرنگاران سیمای آزادی

مشهد اتوبان شاندیز-طرقبه، هزاران خودرو در حال خروج از مشهد و رفتن به سمت ییلاقات این شهر در فیلم مشاهده می‌شوند. به گزارش خبرنگار سیمای آزادی این حرکت در راستای تحریم انتخابات قلابی رژیم آخوندی است.

اهواز کوت عبدالله حوزه انتخابیه هنرستان کار و دانش پسرانه علی رضا اسکندری ساعت 1830 کارگزاران رژیم برای خرید رأی حتی به هدیه دادن خودکار و دسته کلید روی آورده‌اند.

 
هشجین از توابع خلخال در استان اردبیل ساعت 1100 کلیه حوزه‌ّهای این شهر خلوت بود و شهر مثل شهر مردگان شده بود.

کرج - زندان گوهردشت و قزلحصار ساعت 1800 زندانیان عادی از دادن رأی خودداری کردند.

کارگزاران رژیم با بردن صندوقهای رأی به داخل بندهای زندان گوهردشت و قزلحصار با بلندگو از زندانیان می‌خواستند که در رأی‌گیری انتخابات قلابی رژیم شرکت کنند.

اما این نمایش با بی‌اعتنایی و پاسخ منفی زندانیان روبه‌رو شد. مسئولان زندان با این‌که می‌دانستند که زندانیان شناسنامه ندارند؛ حاضر بودند حتی بدون شناسنامه از آنان رأی جمع کنند. اما با تحریم یکپارچه زندانیان مواجه شدند.

کاشان در ساعت ۱۶۰۰ حوزه انتخابیه کاملاً خلوت بود.

همدان میدان دانشگاه بانک تجارت حوزه کاملاً خلوت بود.

همدان حوزه خیابان مهدیه درمانگاه مهدیه حوزه رأی‌گیری کاملاً خلوت بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات