پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

باندهای درونی رژیم تقلبهای گسترده یکدیگر را برملا می‌کنند

تقلبات و رأی سازیهای نجومی در جریان نمایش انتخابات به حدی است که در ساعتهای پایانی باندهای متخاصم به‌طور رسمی و علنی یکدیگر را متهم به تقلب در انتخابات می‌کنند. برخی از موارد تقلب به شرح زیر است:
- جمع‌آوری شناسنامه‌های روستاییان از جمله در کرمان و هرمزگان به بهانه تعویض آنها چهار روز قبل از انتخابات. این شناسنامه‌ها بدون اجازه صاحبان آنها مورد استفاده قرار گرفت و هنوز به صاحبان آنها بازگردانده نشده است.

- در برخی مناطق مانند منطقه صدرا و منطقه نورآباد فارس با قطع سیستم الکترونیک رأی‌گیری، مجریان صندوقها در جریان رأی‌گیری اختلال ایجاد کردند تا به نفع کاندیداهای مورد نظر خود مداخله کنند.

- در شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان از جمله زاهدان و ایرانشهر پاسداران و بسیجیان تحت فرماندهی پاسدار سرتیپ سلامی، جانشین سرکرده سپاه پاسداران، به خرید رأی روستاییان و افراد محروم پرداختند.

- به‌رغم ممنوعیت تبلیغ در روز انتخابات عوامل رئیسی با حضور در حوزه‌ها و صحبت با رأی دهندگان تعرفه‌های رأی را به اسم رئیسی می‌نوشتند.

- عوامل باند خامنه‌ای در پوشش کمک به افراد سالمند نام رئیسی را بر برگه‌های رأی می‌نوشتند.

- باند خامنه‌ای تعرفه‌های بدون مهر رأی را با دست باز در بیرون حوزه‌ها پر کرده و توسط عوامل خود وارد جریان رأی‌گیری می‌کردند.

- تعرفه‌های رأی در شب قبل از انتخابات به روستاهای دوردست منتقل شد و توسط پاسداران و بسیجیان در بین روستاییان محروم توزیع شد.

- تبلیغات و وعده‌های پوشالی انتخاباتی از جمله دادن پاداش در ازای رأی دادن در روز انتخابات نیز ادامه یافت.

محسنی اژه‌ای، معاون اول قضاییه، گفت «گزارشات متعددی به قوه قضاییه در رابطه با تخلفات برخی از مجریان مسئولان و مدیران دولتی که حق ورود به مسائل انتخاباتی را نداشته‌اند واصل شده است همچنین برخی ستادهای انتخاباتی، نامزدها و افراد دیگر از مسئولان ذیربط و هیئتها تخلفاتی داشته‌اند که مواردی که مجرمانه است به دادگستریها اعلام شده و مشغول رسیدگی هستند».

علی نیکزاد، رئیس ستاد آخوند رئیسی در شکایتی به وزیر کشور نوشت: «همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد دولت مستقر و طرفداران آن در صحنه برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری نیز هم‌چون مراحل تبلیغات پا را از دایره انصاف و قانون بیرون نهادند و تخلفات فراوان و بی‌سابقه‌یی مرتکب گردیدند. عدم رعایت عدالت در اعلام اسامی نامزدها، عدم صدور کارت ورود به صندوق ناظران رئیسی، تأخیر در شروع کار در برخی شعب، توزیع تعرفه بدون مهر در برخی شعب، تبلیغ غیرقانونی به نفع دولت در شمار این تخلفات است».

غلامحسین اسماعیلی، رئیس کل دادگستری استان تهران، رئیس سابق زندانها و یکی از جنایتکارترین عوامل باند خامنه‌ای، از دستگیری 120تن از عوامل روحانی تنها در شهرهای مختلف استان تهران در ارتباط با تخلفات انتخاباتی از جمله خرید و فروش آرا خبر داد.

 
دبیرخانه شورای ملی مقاومت ایران
29 اردیبهشت ۱۳۹۶ (19 مه ۲۰۱۷)

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات