پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

افشاگريهاى مقاومت ايران عليه برنامه اتمى,اعتلاى مقاومت ايران,برنامه موشکی ایران,

القدس العربی: وزارت‌خارجه آمریکا، با دقت کامل جزئیات افشاگری اپوزیسیون ایران را بررسی می‌کند

-

افشاگری مقاومت ایران علیه برنامه موشکی رژیم آخوندی
افشاگری مقاومت ایران علیه برنامه موشکی رژیم آخوندی
روزنامه القدس العربی چاپ لندن گزارش داد: سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا گفت که واشینگتن با دقت کامل جزییات افشاگری اپوزیسیون ایران را (درباره برنامه موشکی رژیم ایران) بررسی می‌کند.

القدس العربی در گزارش خود، می‌نویسد:
(سخنگوی وزارت‌خارجه آمریکا) درباره کنفرانس مطبوعاتی اپوزیسیون ایران که طی آن 42مرکز مخفی ساخت موشکهای هسته‌یی در ایران فاش شد گفت که وزارت‌خارجه آن‌را به‌دقت کامل بررسی می‌کند و واشینگتن برنامه موشکی (رژیم) ایران را از نزدیک مراقبت می‌کند.

اپوزیسیون ایران با برگزاری این کنفرانس مطبوعاتی (در واشینگتن)، جزییات 42مرکز مخفی تولید و آزمایش و پرتاب موشکهای (رژیم) ایران را که تحت نظارت سپاه پاسداران انقلاب، افشا کرد.

هافینگتون‌پست نیز گزارش داد: دفتر نمایندگی شورای ملی مقاومت ایران در آمریکا طی یک کنفرانس مطبوعاتی در واشینگتن فاش کرد که رژیم تهران به‌دستور ولی‌فقیه این رژیم، فعالیتها و آزمایشات موشکی خود را از هنگام توافق اتمی، شدت بخشیده است.

بنا بر اطلاعات مشخص به‌دست‌آمده از داخل رژیم آخوندها در ایران، به‌ویژه گزارشات دریافتی از وزارت دفاع و سپاه پاسداران توسط شبکه سازمان مجاهدین خلق ایران، خامنه‌ای مأموریت این کار را بر عهدهٴ نیروی هوا- فضای سپاه پاسداران گذاشته است.

این افشاگری هم‌زمان با افزایش حساسیتها و نگرانی‌ها در رابطه با برنامه موشکی رژیم ایران صورت گرفته است. هفته گذشته سنای آمریکا تحریم‌های گسترده‌یی را از جمله به‌خاطر ادامه و گسترش برنامه موشکهای بالیستیک، علیه رژیم ایران به‌تصویب رساند.

(در کنفرانس مطبوعاتی واشینگتن، علیرضا) جعفرزاده تأکید کرد که رژیم ایران بر پایه دو ستون در قدرت باقی مانده است: سرکوب در داخل و صدور بنیادگرایی اسلامی و تروریسم در خارج. برنامه غیرقانونی تسلیحات اتمی آن و ادامه گسترش موشکهای بالیستیک، هر دو در خدمت سیاست صدور بنیادگرایی اسلامی و تروریسم هستند.

پایگاه خبری تلویزیون الحدث در گزارشی از کنفرانس دفتر نمایندگی شورا در واشینگتن، نوشت: اپوزیسیون ایران فاش کرد که سپاه پاسداران طی سه سال گذشته فعالیت‌هایش را در توسعه و تولید موشک به‌رغم قطعنامه‌های شورای امنیت که این امر را ممنوع می‌کند افزایش داده است.

ایالات متحده در دوران ریاست‌جمهوری ترامپ به بازبینی سیاستش در قبال (رژیم) ایران پرداخته است و رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا چند روز پیش در برابر کنگره گفت که این بازبینی فقط بر برنامه اتمی متمرکز نخواهد بود؛ بلکه یک بازبینی همه‌جانبه خواهد بود.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات