پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

حمله موشكى,انزواى جهانى رژيم ايران,

شکست فضاحت‌بار موشک‌پرانی سپاه پاسداران طبق گزارش مؤسسه واشینگتن

-

شکست فضاحت‌بار موشک‌پرانی سپاه پاسداران
شکست فضاحت‌بار موشک‌پرانی سپاه پاسداران
مؤسسه واشینگتن اعلام کرد موشکهایی که رژیم ایران با دود و دم بسیار به سوی دیرالزور در سوریه شلیک کرد به هیچ هدفی برخورد نکرده است.

اورینت وابسته به اپوزیسیون سوریه ۶تیر ۹۶ به نقل از این مؤسسه افزود که 7موشک از این موشکها در صحرای عراق سقوط کرده است و ۳موشک دیگر هم به‌کلی خطا رفته است و فقط 1 یا ۲موشک به اهداف خود نزدیک شده‌اند.

مؤسسه واشینگتن در توضیحات خود گفته است ظاهراً اهداف این عمل ۲برج مخابراتی و بی‌سیمی و ساختمانهای مربوط به آنها در شمال و یک ساختمان ناشناخته احاطه شده با دیوارهای امنیتی در ۲کیلومتری جنوب محل اصابت بوده است و هیچ دلیلی مشاهده نشده است که این اهداف مورد اصابت قرار گرفته باشند. فقط آثاری از سقوط موشک در فاصله ۵۰ و ۱۵۰متری این اهداف دیده شده‌اند.

این مؤسسه مجدداً توضیح داده است که در دومین منطقه اصابت شده فقط تعدادی درختان سوخته مشاهده می‌شود و هیچ خساراتی به ساختمانهای مجاور وارد نشده و خسارت جانی و کشته و مجروحی نداشته است.

بیشتر بخوانید:‌

ادعای سرکرده نیروی هوا فضای سپاه: آنچه در عراق به زمین خورده بدنه جدا شده موشکها بوده

امیرعلی حاجی‌زاده سرکرده نیروی هوا فضای سپاه برای توجیه شکست رژیم در موشک‌پرانی به سوریه مدعی شد این‌که گفته می‌شود برخی موشکهای شلیک شده سپاه به اهداف نخورده و در مناطق دیگر مثل عراق اصابت کرده است، در واقع بدنه جدا شده موشکها (موتور) بود که در عراق به زمین خورد.

وی مدعی شد موشکها به‌گونه‌یی است که ۱۰۰کیلومتر مانده به هدف قسمتی از بدنه جدا شده و سر جنگی به هدف اصابت می‌کند و عملیات طوری طراحی شده بود که این قسمت جدا شده در خاک عراق به زمین می‌خورد.

اورینت تلویزیون اپوزیسیون سوریه گزارش داد شبه‌نظامیان حشدالشعبی عراق اعلام کردند با موشکهایی روبه‌رو شده‌اند که محل شلیک آنها نامعلوم بوده است. بر اساس عکس‌هایی که نزدیکان به این گروه منتشر کرده‌اند موشک ها در محل اصابت خود حفره‌هایی به قطر ده متر ایجاد کرده‌اند.

برای مطالعه بیشتر در مقالات سایت مجاهد:‌

خامنه‌ای و شکست پروژه پرتاب درمانی
http://bit.ly/2tekOdl
عاقبت موشک درمانی و یاد روزهای خوش صدور بحران
http://bit.ly/2sCWCko.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات