پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

اعتلاى مقاومت ايران,حمايت جهاني از مقاومت ایران,

سوزش و وحشت خلیفهٴ ارتجاع از حضور گسترده شخصیتهای سیاسی و نمایندگان مردم از ۵قارة‌ جهان در گردهمایی بزرگ مقاومت

-

3O3A4536
3O3A4536
تلویزیون رژیم – شبکه 1- 10تیر
روزنامه‌های باند روحانی هم در روز 11تیر به بازگویی اظهارات ظریف و سوز و گداز از برگزاری نشست بزرگ مجاهدین پرداخته اند:
روزنامه حکومتی جمهوری اسلامی: نشست سالانه مجاهدین با حضور مریم رجوی و با دعوت از مقامات و شخصیت‌های مختلف از جمله نمایندگان پارلمانهای اروپایی در پاریس دیروز برگزار شد. برگزاری این نشست در پاریس همواره از سوی ایران در پاریس مورد انتقاد شدید بوده است.

روزنامه حکومتی شرق: اجلاس سالانه مجاهدین، روز گذشته در پاریس برگزار شد و باز هم یک مهمان آمریکایی مهم داشت؛ این‌بار جان بولتون، نماینده سابق آمریکا در سازمان ملل، در جمعشان حاضر بود.

این سیاست‌مدار آمریکایی در جمع مخالفان جمهوری اسلامی با صراحت تأکید کرد: « انقلاب اسلامی باید از بین برود». او افزود: «به هیچ‌یک از مسئولان و مقامات ایران اعتماد نداریم».

روزنامه حکومتی آرمان: ظریف روز جمعه پیش از اتمام سفر دو روزه‌اش به پاریس درباره نشست امروز مجاهدین در پاریس و این‌که با تحریک این گروه برخی نمایندگان پارلمان اروپا در بیانیه‌یی حقوق‌بشر در ایران را زیر سؤال برده‌اند و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در لیست سیاه قرار داده‌اند، گفت: سابقه گروه برای کسی پوشیده نیست، همه دولتهای منطقه و دولتهای اروپایی نسبت به سوابق این گروه آگاه هستند. او ابراز تأسف کرد: رژیم‌های مرتجع منطقه یک‌بار دیگر روی این گروه سرمایه‌گذاری می‌کنند همان‌طور که در گذشته هم سرمایه‌گذاری کردند.

تلویزیون رژیم – شبکه 1- 11تیر: نشست سران گروهک منافقین برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران در پاریس به همنشینی سرکرده‌های گروه‌های تروریستی در سوریه و مقامات ارشد آمریکا، سعودی و فرانسه تبدیل شد.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات