پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

جنبش دادخواهى,تغيير سياستهاى دولت آمريكا در قبال رژيم ايران,بنیادگرایی اسلامی,حمايت جهاني از مقاومت ایران,حمایتهای مردمی,اعتلاى مقاومت ايران,

سوز و گداز کارگزاران مهره‌های رژیم نسبت به گردهمایی بزرگ پاریس

-

گردهمایی عظیم مقاومت ایران در پاریس
گردهمایی عظیم مقاومت ایران در پاریس
کارگزاران رژیم نسبت به گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس سوز و گداز نشان دادند.

ولایتی رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام اخوندی: اقدامات خصمانه‌ای که در پاریس صورت گرفت، مورد مخالفت ماست و طبیعتاً میزبانی از (مجاهدین)، به نفع صلح منطقه‌یی و بین‌المللی نخواهد بود.

حداد عادل عضو تشخیص مصلحت نظام آخوندی در توئیتر خود گفت: فرانسه با میزبانی (مجاهدین) چگونه می‌تواند مدعی مبارزه با تروریسم باشد؟

علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع گفت: ایران نسبت به گردهمایی (مجاهدین) در پاریس معترض است و ظریف وزیر امور خارجه هم در سفر اخیر خود به فرانسه این موضوع را قویاً به مسئولان آنها تذکر داده و امیدواریم که تأثیرگذار باشد.

مرتضی صفاری نطنزی رئیس کمیته روابط خارجی مجلس ارتجاع گفت: حمایت همه‌جانبه آمریکا از (مجاهدین) تاکنون تاثیری بر کشور ما نداشته و گردهمایی آنها در پاریس بیانگر نمایشی بودن اقدامات آنهاست. حدود چهل سال است که آنها این‌گونه اقدامات و نشستها را انجام می‌دهند.

 

 حضور شخصیت های سیاسی و بین المللی در گردهمایی پاریس

     حضور شخصیت های سیاسی و بین المللی در گردهمایی پاریس

 محمد جواد جمالی دبیر کمیسیون امنیت مجلس ارتجاع به شعار امسال گردهمایی مقاومت مبنی بر سرنگونی رژیم اشاره کرد و گفت: جالب است که تیلرسون وزیر خارجه آمریکا و بن سلمان ولیعهد سعودی هم اخیراً همین شعار را مطرح کردند؛ بنابراین در چنین شرایطی که دولت فرانسه میزبانی گردهمایی (مجاهدین) را بر عهده دارد، ما بایددیپلماسی فعال تری در قبال این میزبانی داشته باشیم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات