پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

اعتلاى مقاومت ايران,گردهمايي بزرگ ايرانيان,گردهماییهای مجاهدین,حمايت جهاني از مقاومت ایران,

تأکید تام ریچ بر ضرورت حمایت از مقاومت ایران

-

تام ریچ اولین وزیر امنیت ملی آمریکا
تام ریچ اولین وزیر امنیت ملی آمریکا
تام ریچ اولین وزیر امنیت ملی آمریکا می‌گوید غرب نباید اشتباه گذشته یعنی دل بستن به عناصر مدره در درون رژیم ایران را تکرار کند. باید از اپوزیسیون این رژیم یعنی شورای ملی مقاومت حمایت کرد. بخشهایی از مقاله وی در نشریه فوربز در زیر می‌آید:
مردم ایران همواره روحانی را یک عامل کهنه کار درونی رژیم دانسته‌اند که در هنگام قتل‌عام 30هزار زندانی سیاسی در تابستان 1988 که بسیاریشان از اعضای اپوزیسیون اصلی مجاهدین خلق بودند، یک مقام بلندپایه امنیتی بود...

به نظر می‌رسد حمایت از سازمانهای اپوزیسیون هم‌چون شورای ملی مقاومت ایران و سازمان مجاهدین خلق در حال بالا رفتن است.

تام ریچ اولین وزیر امنیت داخلی آمریکا به گردهمایی بزرگ مقاومت ایران در پاریس و حضور نمایندگان هر دو حزب دموکرات و جمهوریخواه آمریکا اشاره کرد. وی به حضور بیش از 100هزار نفر در این گردهمایی و پخش مستقیم آن برای میلیونها ایرانی پرداخت و گفت:‌

حمایت از مجاهدین خلق در داخل ایران در شرایطی است که ممکن است با مجازات مرگ توسط رژیم ایران تلافی شود. هم‌چنان که در قتل‌عام وحشیانه سال 1988 این چنین شد. با وجود چنین ریسک و تهدیدی حمایت از مجاهدین خود گویای بسیاری چیزهاست. همین‌طور باید به ما بگوید که چقدر این رژیم شکننده است و جامعه جهانی چقدر می‌تواند تغییر دموکراتیک در ایران را با حمایت از آلترناتیو دموکراتیک این رژیم تشجیع کند.

تام ریچ افزود:‌ بارها و بارها آمریکا و متحدانش مشتری بحث مدره‌ها در برابر سخت سرها شده‌اند در حالی که هر بار اثبات شده چنین مدره‌هایی وجود ندارند. بگذارید این بار کار را درست انجام دهیم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات