پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

هشدار پاسدار یدالله جوانی درباره خطر مذاکره حول برنامه موشکی رژیم

پاسدار یدالله جوانی
پاسدار یدالله جوانی
پاسدار یدالله جوانی، مشاور نماینده ولی‌فقیه در سپاه پاسداران، درباره خطر مذاکره حول برنامه موشکی رژیم به باند رقیب هشدار داد و طی مصاحبه‌یی با خبرگزاری سپاه پاسداران گفت: در شرایط کنونی، هر کس در داخل کشور مؤید مذاکره موشکی باشد، از یک طرف دستگاههای اطلاعاتی و امنیتی باید او را با توجه به پروژه نفوذ دشمنان به‌صورت جدی مورد مطالعه و بررسی قرار دهند، و از طرف دیگر، شورای عالی امنیت ملی برای کور کردن این جریان ضدامنیت ملی، فعالانه و به هنگام، باید وارد عمل شود.

پاسدار جوانی با طعنه به آخوند روحانی و یادآوری دعاوی وی در مورد دستاوردهای برجام نوشت: مگر سایه شوم جنگ با برجام هسته‌یی از سر کشور دور نشد؟ مگر دیوار تحریمها با برجام هسته‌یی فرونریخت؟ شما که افتخارتان این بود که با برجام جلوی جنگ گرفته شد».

مشاور نماینده خامنه‌ای در سپاه پاسداران خطاب به آخوند روحانی اضافه کرد: بر فرض محال با مذاکرات موشکی و پذیرش محدودیتها در این موضوع، سایه شوم جنگ را دور کردید، فردا که دشمن بر روی دیگر عناصر قدرت کشور تمرکز کرده و همین حیله و نیرنگ را با تحریم و فشار و تهدید به جنگ به کار می‌گیرد، آنجا شما چه موضعی خواهید داشت؟ آیا آنجا هم می‌گویید مذاکره کنیم تا جنگ نشود؟.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات