پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

فاجعه زلزله در غرب کشور؛ گزارشی از درد و رنج هموطنان زلزله‌زده

مردم زلزله زده کرمانشاه
مردم زلزله زده کرمانشاه
مردم به جان داغدار و مصیب زده مناطق زلزله‌زده طی گفتگوهایی با افشای دجالگریهای رژیم در مورد کمک‌رسانی به مناطق زلزله‌زده، تأکید می‌کنند که رژیم آخوندی از کمترین رسیدگی به مناطق زلزله‌زده خودداری کرده و مردم را به‌حال خود رها کرده است. شماری از این اظهارنظرها که در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است:
به اذعان مقامات رژیم، در جریان زلزله کرمانشاه، دست‌کم 12هزار واحد مسکونی شهری و روستایی در مناطق زلزله‌زده به‌طور 100درصد تخریب شده و 45هزار واحد نیز نیازمند تعمیرات اس..

هم‌چنین اعلام شد که در این زلزله ۴۴مدرسه و واحد آموزشی تخریب شده و دیگر قابل استفاده نیستند. سایر مدارس باقی مانده نیز با خساراتی که دیده‌اند خطرناک توصیف شده و قابل استفاده نیستند. در فاجعه زلزله کرمانشاه حداقل 21دانش آموز و دو معلم چان خود را از دست داده‌اند.

شماری از مقامات رژیم به کمبود امکانات و عدم رسیدگی رژیم به زلزله‌زدگان اعتراف کردند. .

مصری عضو مجلس آخوندی از کرمانشاه به مشکل کمبود امکانات برای اسکان موقت مردم که خانه‌هایشان تخریب شده است اعتراف کر د و گفت: آنها مجبور هستند ساعت‌های شبانه‌روز را در خیابانها و مناطق باز سپری کنند.

یک کارگزار رژیم تحت عنوان مدیرکل مدیریت بحران استان کرمانشاه اعتراف کرد که 1930روستای استان کرمانشاه در اثر زلزله صدمه دیده است

شهردار رژیم در ازگله که مرکز زلزله بوده است می‌گوید: کودکان یکساله و دو ساله ازگله دو شب است در سرما می‌خوابند. تاکنون هیچ چادری برای ما نیامده و. این دو روز را با مشکلات بسیار زیادی سپری کردیم.
وی گفت: علاوه بر چادر به وسایل گرمایشی مانند گاز پیک نیک هم نیاز داریم.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات