پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

عضو مجلس رژیم: بیش از ۱۰۰۰نفر در زلزله کرمانشاه جان‌باختند؛ اینجا قیامت است

زلزله کرمانشاه
زلزله کرمانشاه
عضو مجلس ارتجاع از کرمانشاه بعد از بازدیدی که از مناطق زلزله زده داشت به جانباختن بیش از 1000نفر اعتراف کرد و گفت اینجا قیامت است. به روستای «قلمه‌ذهاب» و «بیامه‌علیا» کمکی نرسید.
احمد صفری با اشاره به بازدید‌ امروز خود از روستاهای حاشیه سرپل‌ذهاب، قصر شیرین و ثلاث باباجانی گفت: متاسفانه هنوز اقلام در همه روستاها توزیع نشده است، شاید فقط ۱۰ درصد روستاها چادر گرفته باشند. روستاهایی وجود دارد که نود درصدشان از میان رفته است، وضع خیلی نامناسب است.

وی با اذعان به اینکه صدا و سیمای رژیم خبرهای واقعی زلزله را لاپوشانی میکند گفت: «صداوسیما به گونه‌ای پوشش می‌دهد که انگار همه چیز برقرار است، رسانه ملی با پوشش خبری ناکارمدش در حق کرمانشاه ظلم و خیانت کرد».

وی گفت: هلال‌احمر هم بسیار دست‌پاچه عمل کرده است، انگار این بار اول است که چنین اتفاقی در کشور می‌افتاد. هلال احمر آنقدر بی‌نظم و تدبیر و بدون مدیریت عمل می‌کند که خود نیاز به ستادی برای رفع مدیریت بحرانش دارد.

صفری افزود: اینجا قیامت است و ریشه اساسی مشکلات هم نبود مدیریت بحران است.
وی با تاکید بر اینکه تعداد کشته‌شدگان زلزله بیشتر از آمار اعلامی است، گفت: مسئولان خبر ندارند، من خودم به روستایی سرزدم که گفتند بیست نفر را همان روز اول خودشان خاک کرده‌اند این افراد جزو آمار جانباختگان به حساب نمی‌آید. به نظر من بیش از ۱۰۰۰ نفر جان خود را از دست دادند، فقط در یک کوچه در سرپل ذهاب هفتاد نفر کشته شده‌اند، در مسکن مهر بیش از ۲۵۰ نفر جان باختند.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات