اخبار - ايران - سياسى
تاريخ: PM 4:55:58 1396/9/3

انعکاس مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان در رسانه‌های عربی: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد

مراسم همبستگی با هموطنان زلزله‌زده در غرب ایران

مراسم همبستگی با هموطنان زلزله‌زده در غرب ایران

رسانه‌های مصر، عربستان، اردن و یمن مراسم همبستگی مقاومت ایران با زلزله‌زدگان کرمانشاه را که با حضور رئیس‌جمهور برگزیده مقاومت خانم مریم رجوی برگزار شده بود با عنوان:‌ برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد منعکس کردند.

الصباح العربی، البوابه نیوز و اجیپ نیوز (مصر) نوشتند:‌ مریم رجوی در حاشیه مراسم بزرگداشت زلزله ایران که هزاران کشته و زخمی و دهها هزار آواره و صدها روستای ویران به‌جا گذاشت در پایتخت آلبانی گفت: ”با سلاح همبستگی می‌توان روحیه اجتماعی را در نقطه مقابل ولایت فقیه، که تفرقه و بی‌اعتمادی و بی‌تفاوتی را در بین مردم ترویج می‌کند دگرگون کرد.
العاجل (عربستان) نوشت:‌ رجوی از ایرانیان خواست که به سرعت به یاری و کمک آسیب دیدگان زلزله بشتابند و اضافه کرد آنها از بی‌پناهی رنج می‌کشند و از ناامنی و بی‌آیندگی در اضطرابند و وقتی می‌بینند که هموطنانشان به آنها کمک کرده و محبت می‌کنند در دلهایشان امید کاشته می‌شود در نتیجه رشته‌های پیوند میان تمام اجزای جامعه بر علیه رژیم ولایت‌فقیه محکم می‌شود“.

الگون نیوز اردن نوشت:‌ در تیرانا پایتخت آلبانی، مقاومت ایران با حضور مریم رجوی رهبر سازمان مجاهدین خلق و با شرکت اعضا و کادرهای این سازمان مراسمی برای همبستگی با قربانیان زلزله در غرب کشور برگزار کرد. این زلزله هزاران کشته و زخمی و صدها روستای تخریب شده بر جای گذاشت.

و السجل (یمن) با عنوان: مریم رجوی برای سرنگونی رژیم آخوندی فراخوان داد این مراسم همبستگی با زلزله‌زدگان کرمانشاه را منعکس کرد.

مسئولیت محتوای این مطلب برعهده نویسنده است و سایت مجاهد الزاماً آن را تایید نمی‌کند

موقعيت ما روى شبكه هاى اجتماعى

ما را روى شبكه هاى اجتماعى دنبال كنيد

پربيننده ترين خبرها


نرم افزارهاى موبايل