پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

پاریس - کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷و همبستگی با هموطنان زلزله‌زده کرمانشاه + فیلم و عکس

پاریس - کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی
پاریس - کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی
پاریس
کنفرانس در شهرداری منطقه 5 با حضور شخصیتهای سیاسی و مدافع حقوق‌بشر و منتخبان فرانسوی
حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام 30000زندانی سیاسی در سال 67
همبستگی با هموطنان زلزله‌زده در کرمانشاه


روز سه‌شنبه 7 آذر 96 در شهرداری منطقهٴ 5پاریس، یک کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی شهیدان قتل‌عام 67 و همبستگی با هموطنان زلزله‌زده در کرمانشاه برگزار شد.

گزارش کوتاهی از این کنفرانس:

این‌جا ورودی شهرداری منطقهٴ 5پاریسه که در مجاورت پانتئون آرامگاه مشاهیر فرانسه واقع شده. امروز منطقه 5پاریس شاهد برگزاری کنفرانسی هست با حضور منتخبان مردم فرانسه، شهرداران فرانسه و شخصیت‌های برجستهٴ سیاسی و مدافعان حقوق‌بشر در حمایت از جنبش دادخواهی قتل‌عام سال 67برگزار؛ هم‌چنین هم‌زمان با این کنفرانس، نمایشگاهی هم برپا شده برای گرامیداشت یادشهیدان قتل‌عام 67و هم‌چنین اعلام همبستگی با قربانیان زلزله در استانهای غرب کشورمان.

همزمان با کنفرانس در شهرداری منطقه 5یک نمایشگاه هم همینجا برپا شده برای گرامیداشت شهیدان قتل‌عام 67و در این نمایشگاه اسناد جنایت علیه بشریت از اسناد بین‌المللی محکومیت این قتل‌عام فراخوان بین‌المللی برای تحقیقات تا اسامی جنایتکاران، عاملان و آمران این قتل‌عام و انبوه اسناد دیگر در این نمایشگاه به چشم می‌خورد.

در کنفرانس امروز در شهرداری منطقه 5پاریس تعدادی از منتخبان و شهرداران فرانسه و شخصیتهایی که حضور داشتندسخنرانی کردند، از جمله خانم فلورانس برتو شهردار منطقهٴ 5پاریس که میزبان این جلسه بود آنها در سخنرانیهایشان تأکید کردند که عاملان قتل‌عام 67باید به پای میز عدالت کشیده بشوند و محاکمه بشوند و باید یک تحقیقات بین‌المللی درباره این جنایت بزرگ رژیم آخوندی صورت بگیرد و محکوم کردند جنایات رژیم آخوندی را در داخل ایران، موج اعدامها را و دخالتهایش در منطقه درکشورهای مختلف مثل سوریه و عراق و یمن و لبنان. هم‌چنین هیئتهایی از شاهدان و بستگان قربانیان و شهیدان قتل‌عام 67و جنایت ضدبشری رژیم آخوندی از مشاهدات خودشان برای شرکت کنندگان صحبت کردندسخنرانان این جلسه هم‌چنین همبستگی خودشان را ابراز داشتند با مردم زلزله‌زده در استانهای غرب کشورمان و همین‌طور تقدیرو تشکر کردنداز اقدامات و فعالیتهای مقاومت ایران در راستای کمک‌رسانی به مردم زلزله‌زده.

مشروح گزارش کنفرانس برگزار شده در شهرداری منطقه ۵پاریس در روزهای آینده در سایت مجاهد درج می‌گردد.

کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷کنفرانس در حمایت از جنبش دادخواهی و محاکمه مسئولان قتل‌عام ۶۷

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات