پخش زنده

رادیو مجاهد

728 x 90

هراس رژیم آخوندی از تحریمهای جدید آمریکا و بیانیه رئیس‌جمهور آمریکا درباره توافق اتمی

فواد ایزدی کارشناس رژیم
فواد ایزدی کارشناس رژیم
تلویزیون حکومتی در گفتگو با شماری از کارشناسان اطلاعاتی رژیم، هراس فاشیسم مذهبی را از تحریمهای جدید آمریکا علیه رژیم و بیانیه رئیس‌جمهور آمریکا درباره توافق اتمی به نمایش گذاشت.

تلویزیون رژیم 22دی 96
فواد ایزدی: این مورد 14مورد رو که شما فرمودید رئیس قوه قضاییه هم توی این لیست چهارده نفر هست این کار خیلی ناپسندی هستش که شما سران قوای یک کشور رو یکی از سران قوای کشور رو در لیست تحریمی قرار بدهید.

... و بعد برجام رو میخواد متصل کنه به برنامه موشکی، نفوذ منطقه‌یی چون میگه من توی این حوزه‌ها هم دغدغه دارم حرفی که امروز زده ترامپ این هستش که کنگره شما برید همون قانون 2015 رو اصلاح کنید هم متنی برای من بیارید که این نکات دیگری که من میخوام در این متن باشه گزارشهایی که ما داریم از واشینگتن تو رسانه‌های خودشون این هستش که باب کورکر که رئیس کمیسیون روابط خارجی سنای آمریکا هستش با تعدادی از سناتورها دارند متن جدیدی رو تهیه می‌کنند.

عابدینی کارشناس رسانه: حالا اومده جمهوری اسلامی رو برخی از مقامات ایران رو در واقع در فهرست تحریمها قرار داده... الآن هم در مورد رئیس قوه قضاییه همینطوره و بارها و بارها این اتفاقات افتاده...

فواد ایزدی: خطری اینجا وجود داره خطر این هستش که با این سبکی که آقای ترامپ همین تهدیدی هم که کرده فشار رو روی اروپایی‌ها دیگه اروپایی‌ها رو در حوزه‌هایی که علاقه داره آقای ترامپ در حوزه موشکی در حوزه عرض کنم مباحث منطقه‌یی همراه خودش بکنه که اگر بخواد تو اون حوزه‌ها تحریمی اعمال بکنه اروپایی‌ها همراه بشوند...

یک لایه عمیق‌تر باید نگاه بکنید یک اتفاقی داره می‌افته که خیلی خوشایند نیست، اتفاق این هستش که آمریکا و اروپا دارند هم داستان می‌شوند برای اعمال فشار بر ایران این چیز خوبی نیست.

گزیده ها

تازه‌ترین اخبار و مقالات